Eurowinch Otomotiv ltd.şti

Eurowinch Otomotiv ltd.şti

Buttim D Blok. 5.Kat. No:1541 Osmangazi BURSA
1,657 görüntüleme

WARN
2004 yılndan beri Türkiye Resmi distribütörü Eurowinch.
1948 yılı Haziran ayında Amerika Birleşik Devletleri’nin batısındaki Oregon ayeletinde kurulmuş olan Warn firmasının kurucularının 4×4 araç vinçleri konusundaki geçmişi 1930’lara kadar gitmektedir. Şu anda Dünya’da en az 65 ülkede sağlam ve kullanışlı olmasından dolayı Warn vinçler ve aksesuarları 1.sırada tercih edilmektedir. 1990’lı yıllarda Warn atv ve utv vinçleri pazarınada girdi. 2008 yılında ise hidrolik vinçlerde 9 ton ve 13 ton kapasiteli olan 20XL ve 30XL hidrolik modelleri arama kurtarma, askeriye ve endüstriyel alanda kullanılmak üzere Dünya piyasasına sürüldü. Elektrik vinçlerinde ise 12 volt ve 24 volt olmak üzere ihtiyaca yönelik farklı modellerin seri üretimini sürdürmektedir. Warn firması ayrıca 2009 yılında Amerikan askeriyesi içinde vinç üretimine başlamıştır. Ve halende yapmaktadır. Warn 2014 sonunda ürettiği Warn Zeon Platinum vinçler ile yenilikleri takip edilen bir Dünya markası olmaya devam etmektedir. WARN ISO 9001:2008 VE ISO 14001:2004 belgeleri gibi birçok kalite belgesine sahiptir.
WARN off-road, arama kurtarma,itfaiye,askeriye,oto kurtarıcı,doğa sporları alanındaki araçlar, Atv araçları için ve bunun yanı sıra endüstriyel ve marine alanları için 600 çeşidin üzerinde ürün üretmektedir.

STARTER
40 yıllık tecrübeye sahip olan Starter Vinçler Fransa’da DLD Group bünyesinde Enerji,Marine, Askeriye,Endüstriyel,Arama Kurtarma ve özel araç vinçleri alanlarında vinç üretimi yapmaktadır. Starter vinçler belirttiğimiz kullanım alanlarında ufak çaplı çekme ve kaldırma kapasitelerinden 30 tonluk çekme ve kaldırma kapasitelerine kadar ihtiyaca göre özel tasarım da yapılarak üretilebilmektedir.Müşteri memnuniyetini ö planda tutan ve çözüm odaklı çalışan Starter, Askeri ve Endüstriyel alanda bizzat projelerin içinde yer alarak en verimli ve doğru ürünü önermektedir. Askeri ve endüstriyel alanlarda da çok ciddi tecrübelere sahiptir.
Eurowinch olarak 11 yıldır Starter markasının Türkiye Resmi Distribütörlüğünü yapmaktayız.

Outback Import
Avustralya’nın en iyi 4×4 aksesuarları Outback Import; Off-road alanında A-dan Z’ye tüm kaliteli markaları bünyesinde toplamaktadır. ARB Tamponlar, Safari Şnorkeller, Engel marka araç buzdolapları, Oldman emu, Tough dog yükseltme kitleri,Rhino Rack ön,arka tamponlar,üst bagajlar, Maxtrax Kum Paletleri, Hi-lift , Lastik Tamir Kitleri, Farlar, Yedek mazot bidonları ve off-roadçulara hitap eden daha birçok ürün…

Warn vinç TÜRKİYE MERKEZ BÜRO
EUROWINCH OTO.END.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Yeni Yalova Yolu
Buttim İş Merkezi D Blok Kat:5 No: 1541
Bursa


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.