Fabo Makina

Fabo Makina

İTOB Organize Sanayi Bölgesi, Menderes, İzmir
999 görüntüleme

Fabo Makina İmalat Pazarlama San. Ve LTD. ŞTİ. Olarak 2003 yılından itibaren konkasör tesisleri , mobil konkasör tesisleri, kum eleme yıkama tesisleri ve mobil eleme yıkama tesisleri sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Sektöre ilk girdiğimiz günden buna sürekli AR-GE çalışmalarına verdiğimiz önem bizleri sektörde lider firma konumuna taşımıştır. Konkasör Tesisleri büyük kayaçların besleyici bunkere dökülüp oradan birinci kırıcıya gidip kırıldıktan sonra 2 . kırıcıya veya titreşimli eleğe gidip final ürünlerinin aldığı işlemleri yapmaya yarayan makinalardır.

Biz sektörde lider bir firma yolunda ilerleyen deneyimli ve işinde uzman ekibiyle konkasör tesisleri, mobil konkasör tesisleri, kum eleme yıkama tesisleri ve mobil eleme yıkama tesislerinde sorunsuz şantiye sahası sunmaktayız.

Fabo company bünyesinde bugün toplam 25’ten fazla kırma eleme sistemi olup bunların başlıcaları, tersiyer kırıcı, çeneli kırıcı, dik milli kırıcı ve kübikser kırıcı gibi ürünlerdir. Sizler için en iyi sistemleri üreten firmamız 7/24 hizmet vererek, her zaman sizlerin yanında olmuştur. Ürünlerimiz ve firmamız hakkında bilgi almak için sizleri fabrikamızı bekleriz.

Mobil konkasör tesisi imalatı ile Dünya’nın birçok ülkesine ithalat ve ihracat yapan firmamız sizlere en kaliteli tesisleri sunmaya devam etmektedir. Yüksek kapasiteli sabit ve mobil konkasör imalatı ile Türkiye’nin lider üreticisi olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sizlere düşük maliyetli tesisleri, yüksek kaliteli olarak sunmaktadır.

Ayrıca firmamız sadece konkasör imalatı yapmayıp, bu tesisler de kullanılan 2. Ve 3. Kırıcı olarak adlandırılan tersiyer kırıcı, kübikser kırıcı, dik milli kırıcı, çeneli kırıcı ve titreşimli elek sistemlerinin de imalatını gerçekleştirmektedir. Dilerseniz firmamızı 7/24 arayarak bilgi sahibi olabilir veya isterseniz imalatlarımızı gerçekleştirdiğimiz fabrikamıza ziyarette bulunarak, stokta olan tesislerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Sizde Fabo Makina ile Sorunsuz Şantiye Sahasına katılmak isterseniz bizlerden konkasör tesisi fiyatlarını bizlerden alınız. Firmamız olarak sizlere en kaliteli hizmetleri vereceğimizden emin olabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.