Fatih Vinç A.Ş.

Fatih Vinç A.Ş.

Kirazpınar Mahallesi, Gaffar Okkan Cad. No:17, Gebze Kocaeli
680 görüntüleme

1985 yılında Aydın Vinç olarak sektöre Bursa’da giren firmamız 1989 yılında kurumsal yapısını tamamlayarak Fatih Endüstriyel Vinç İşletmeciliği ortaklığı çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir. 2017 yılının Eylül ayında Nev-i Tür değişikliği yolu ile Anonim Şirketi olmuştur. Gebze Merkezi ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Tekirdağ şubeleri ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde çalışmaları ile kısa sürede sektörünün ve bölgesinin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Makaslı Platform, Eklemli Platform, Dikey Platform, Teleskopik Platform, Sepetli Platform, Örümcek Platform, Telehander, Forklift ve Konteyner ürünlerinde Kiralama, Teknik Servis ve Satış hizmetleri veren Fatih Vinç A.Ş. alanında uzman ve deneyimli personeli ve operatörleri ve son teknoloji araçları ile 0 – 400 ton arası yükleme, boşaltma, nakliye ve montaj hizmetleri de vermektedir.

Fatih Vinç A.Ş. küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı,müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.