Fatih Yeminli Tercüme

Fatih Yeminli Tercüme

Merkez Mh., Reşit Paşa Caddesi 53-57, 34200 Avcılar/İstanbul, Türkiye
1,105 görüntüleme

Fatih Yeminli Tercüme iletişimin ve ticari ilişkilerin yoğunlaştığı günümüzde yabancı dil ihtiyacı olan bireyler ile kurumların çeviri hizmetleri gerektiren projelerinde “Çözüm Ortağı” olarak hizmet sağlayan ve bunu yetişmiş, uzman ve nitelikli personeli ile gerçekleştiren bir kuruluştur.

Yazılı, sözlü ve simültane çeviri hizmetlerindeki 15 yıllık deneyimini müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet kalitesine yansıtan Şirketimiz, yerelleştirme, proje yönetimi ve yayıncılık alanında de profesyonelliğini kanıtlamıştır.

Hedefimiz, müşterilerinin potansiyel üretim problemlerini tanımlamak için onlara her türlü imkanı sunmak ve sürekliliği esas alan optimal çözümler önermektir. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmanın üç temel koşulu şunlardır:

Zaman: En kısa teslim süresini belirleyerek, taahhüt edilen sürede hizmeti yerine getirmek.

Kalite: Müşteriyi tatmin edecek üstün kalitede hizmet sunmak.

Fiyat: Mümkün olan en düşük fiyatı sağlamak.

Fatih Tercüme her şekil ve boyutta iş için dünyanın önde gelen dil çözümlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. İşinizi, sitenizi yada alanınızı küresel boyuta taşımak ihtiyacı duyduğunuzda, Fatih Yeminli Tercüme’den daha iyi bir çözüm ortağı bulamazsınız. Görev sorumluluğumuz, teknik uzmanlığımız ve kapsamlı endüstri bilgimiz, bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerdir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.