+90 312 275 0 555

Yeşilova Mahallesi, Yeşilova Mah.4023 Cad. no:1/131, Ser Tower Rezidans,



Yoğuşmalı ve bacalı kombi farklı gözetmeksizin kombi servisi veren firmamızın kombilere yönelik detaylı servis hizmetleri vermektedir.

Kış aylarının en büyük sorunlardan birisi de bakımsız kombilerle ile girmektir. Bakımı yapılmamış kombi bütçenize zarar vermekle birlikte daha fazla doğalgaz harcamanıza neden olur. Fatih BANK servis olarak sizlere 25 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimiz ile Youtube’da kombi servisi kanalımızdan sizlere kombi bakımının nasıl yapılması gerektiğini anlatıyoruz.

Ankara Sincan, Eryaman, Etimesgut, Yenikent, Batıkent, Ümitköy, Çayyolu, Dodurga ve Türkkonut bölgesinde Demirdöküm, Baymak, Baykan, Süsler, Ferroli, Viessmann, Buderus, Arçelik, Beko ve diğer tüm kombi markalarının kombi bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanacağınız servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz. +90 542 764 0178

Fatih BANK servis kombi bakımının yanı sıra sizlere beyaz eşya servis hizmeti de vermektedir. Arızalı olan Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Süpürge ve diğer tüm elektronik ev aletlerinizin markası ne olursa olsun Beko, Arçelik, Vestel, Siemens, Bosch, Süsler, Regal …

Kombinizde oluşan arızalar ne olursa olsun tamirci çağırmadan arızanız konusun da ön bilgiye kavuşmak için kombi marka ve modelinizi yazarak lütfen bilgi alınız. Daha sonra tamirci çağırdığınız da kandırılmamış olursunuz.

Ankara’da Sincan, Eryaman, Etimesgut bölgesinde aynı gün arızasına müdahale edilmektedir. Kombiniz kesinlikle sökülmemektedir ve değişen parçalar tüketicide bırakılmaktadır. Ayrıca müdahale edilen parça Elektronik kartınız ise yapılan tamir sonucu 1 sene garanti sağlanmaktadır. Lütfen yaptırdığınız işlem ne olursa olsun faturanızı isteyin.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 275 0 555
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 329 km
AdresYeşilova Mahallesi, Yeşilova Mah.4023 Cad. no:1/131, Ser Tower Rezidans,
Sektör
Anahtar Kelimeler