+90 850 8405500

Yunus Emre Mahallesi, Yenimahalle AnkaraSaatlerce yüklenmeyen kontör sistemlerinden sıkılmadınız mı? Ve günlerce ödenmeyen faturalardan bıkmadınız mı?

Telefonla acil bir işiniz varken parasını ödediğiniz ama gelmeyen parça tl ve kontörler sinirlerinizi bozmuyor mu?

Parasını ödediğiniz ama sistemden ödenmeyen faturalar yüzünden elektriğiniz kesilince isyan etmediniz mi?

Artık bu sıkıntılarınız bitecek. Türkiye’nin en hızlı ve en güvenilir sistemi olma hedefiyle 2018 yılının başında çıktığımız bu yolda 500’ü aşkın bayimizle sizlerin hayatını kolaylaştırmak ve birlikte kazanmak için burdayız.

Bu zamana kadar çalıştığınız ve bıktığınız bütün sistemleri unutun. Bakiyenizin saatlerce bayiliğinize tanımlanmamasını ve müşterilerine mahçup olduğunuz tüm sıkıntıları unutun. Otomatik bakiye onaylama sistemimiz sayesinde, gönderdiğini miktarlar en geç 1 dakika içinde bakiyenize eklenmektedir. Türkiye geneli bir sıkıntı olmadığı sürece yüklediğiniz tüm paket ve parça tl’ler 1 dakika içerisinde müşterilerinizin hattına yansımaktadır.

Güzel ülkemizin tüm illerinden ve ilçelerinden sizleri bayimiz olmak için ….. adresimize bekliyoruz. Market, bakkal, kırtasiye, oyuncakçı, telefoncu ve benzeri tüm esnaflarımız içindir bu çağrımız. Gelin birlikte kazanalım…Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 8405500
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 344 km
AdresYunus Emre Mahallesi, Yenimahalle Ankara
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.