Feza Mutfak

Feza Mutfak

Feza Mutfak, Sonbahar Sokak, İstanbul

Biz, Feza Mutfak firması olarak, 20 Yıldır İstanbul’da mutfak ve banyo dekorasyonu yapmaktayız. Mutfak bizim için bir yaşam biçimi olmuştur. Mutfak ta yatıyor, mutfak ta kalkıyoruz. 20 yıldır mutfak tan hiç çıkmadık.! Dolayısıyla mutfak ile alakalı ihtiyaçlarınızı çok iyi bilmekte ve yapmış olduğumuz tasarımlarımızı bu tecrübeler ışığında yapmaktayız. En önemlisi müşteri memnuniyetini çok önemsiyor, her daim güler yüzle hizmet veriyor, satış sonrası sorunlarınızla ilgileniyor, güven ve dürüstlük ilkesine dayalı hareket ederek, mutlu ve memnun müşteriler oluşturmaya özen gösteriyoruz. Mutfak banyo tadilatı ve ev dekorasyonunuzla ilgili, güvenilir bir firma ile çalışabilmenin rahatlığını sizlere sunuyoruz.

Her türlü mutfak modellerini, istediğiniz renk, Model ve farklı malzeme seçeneğiyle, Zevkinize göre yaptırmanın ayrıcalığını yaşayın. Beğendiğiniz bir mutfak modeline, farklı renk ve bütçenize uygun malzeme seceneğiyle sahip olabilirsiniz.

Feza Mutfak, yapmış olduğu tüm mutfak dolaplarında 1. sınıf kaliteli suntalam veya mdflam kullanmaktadır. Tüm mutfak kasalarına 1mm pvc standart uygulanmaktadır, raflar 4 kenarı cumbalanmaktadır. Teleskopik bilyalı raylar standart olarak kullanılmaktadır. Her ihtiyaca yönelik mutfak çeşitleri ve aksesuarlar kullanılmaktadır.

Mutfak Modellerimizi İnceleyiniz…


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.