Fiber Lojistik ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Fiber Lojistik ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Adnan Kahveci, Pasabahce Cd. 10 A, 34528 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
1,228 görüntüleme

Türkiye’nin en genç filolarından birine sahip olan Fiber Lojistik, komple, parsiyel ve frigo taşıma olmak üzere Avrupa ülkelerine ve Ortadoğu’ ya fiber hızda karayolu taşımacılığı yapmaktadır. En güçlü acenteler ile oluşturduğu acente ağı sayesinde, hız ve servis kalitesi bakımından en iyi karayolu hizmetini sunmaktadır. Tümü Euro 5 VE Euro 6 standartlarında çevre dostu araçlar günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir ve size yükünüzü nakliyesinin her aşamasında izleme imkanı sunar.

Kaliteden ödün vermeyen Fiber Lojistik, ISO 9001:2008, ISO 14001 belgelerini alarak en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir. Fiber Hizmet ve Fiber Hızında Lojistik sloganıyla sektöre giriş yapmış ve kısa sürede müşterilerin görmek istediği tüm kriterleri tek çatı altında sunmayı başarmıştır.

Filosunda Düz Tenteli (2.85 m), Mega Tenteli (3 m) ve Frigo soğutuculu tırları bulundurmaktadır.
Özellikle 20. yüzyılın ikinci yarısında ekonomik ve teknolojik gelişmelere paralel olarak çevresel değerlerin bozulması veya yok edilmesi, toplumların gelişmesine rağmen, kıtlık, açlık, sera etkisi, küresel ısınma vb. sorunlara çözüm bulunamaması dikkatleri giderek artan seviyede çevre konularına çekmiş ve yeşil yönetim kavramı ortaya çıkmıştır. Fiber Lojistik bu konuda duyarlı ve kararlı davranarak lojistik faaliyetlerinde yeşil yönetime büyük önem vermektedir.

İlkelerimiz;
* Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz.
* Üretkenliğimizi sürekli artırırız.
* Verdiğimiz sözlere bağlı kalırız.
* Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız.
* Müşterilerin gereksinimlerini önceden belirleriz.
* Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlarız.

Fiber Lojistik; uluslararası komple ve parsiyel taşımacılık, depo ve yurtiçi dağıtım gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Firmamızdan aldığınız hizmetlerin artması operasyonun tek bir kontrol merkezi ile daha sağlıklı yönetiminin yanı sıra sizlere maliyet avantajı da sağlayacaktır.
Fiber Hızında Lojistik deneyimini yaşamak istiyorsanız, değerli siparişlerinizi bekliyor olacağız.
Fiber Kadar Güvenilir, Fiber Kadar Hızlı..


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.