File İstanbul

File İstanbul

Merkez mahallesi, Abidei hürriyet caddesi, Merkez, Hasat Sk. no:52/1, 34381 Şişli/İstanbul, Türkiye

File İstanbul sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun kalite olduğunu hizmetleriyle göstermektedir. File İstanbul kaliteli ürün, profesyonel hizmet anlayışını benimseyerek sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Yüksek teknolojide üretilen yüksek mukavemetli ağlarımız, çeşitli tasarımlarıyla ve kullanım alanlarına göre yeni neslin ihtiyaçlarını göz önüne alarak günümüz teknolojisiyle buluştu ve File İstanbul markasını oluşturdu.

Markamızın adı altında bulunan ürünlerimiz pek çok sektöre hizmet etmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz inşaat, spor ağları, tarım, havuz güvenliği, paraşüt ipi, dalgıç tüp filesi, ev, okul, sanayi ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her alana kadar uzanan farklı kullanım alanlarına sahiptir. Ürünlerimizin hepsi kullanım yerlerine uygun olarak gerekli tüm testlerden geçmiş, TSEN 1263-1 uygunluk sertifikalı, yüksek kaliteli hammadde ile en son teknolojiye sahip makinalarda ISO 9001-2015 kalite standardına sahip tesislerde üretilmektedir.

Çocuklar, yetişkinler ve evcil Hayvanlar için tüm riskli alanları güvenli hale getiriyoruz. Emniyet sistemleri ve spor fileleri.

File İstanbul müşterilerine sunduğu yüksek ürün kalitesi, üstün servis ve güvenilir hizmetleriyle Türkiye’nin Emniyet Sistemleri alanında geleceği.

– Çeşitli Alanlar için Koruma Filesi
– Çelik, Polyamid Balkon Emniyet Sistemleri
– Çeşitli Alanlar için Emniyet Sistemleri


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.