Fırat Ulaştırma Lojistik ve Ticaret Ltd. Şti.

Fırat Ulaştırma Lojistik ve Ticaret Ltd. Şti.

Alsancak Mh., 1479. Sokak 6-14, 35100 Konak/İzmir, Turkey
905 görüntüleme

Yola çıktığımız ilk günden itibaren tek işimiz olan Lojistik faaliyetlerinde; performansımızı en üst seviyede tutarak alanında uzman, sıfır hata ilkesi ile çalışan ekibimiz ve geleneksel nakliye hizmetinden ziyade lojistik kavramını tam anlamı ile sunarak Romanya ve Irak ülkelerine; optimum transit süreler, piyasa koşullarında en uygun navlunlar, bölgelerde yerleşik ofis ve ekiplerimiz ile ihracatlarınızda çözüm ortağı olmaktayız.

Geçmişten gelen nakliye tecrübemiz günümüzden edindiğimiz Lojistik deneyimlerimiz ile bir koli’den bir projeye tüm taşımalarımızda uzman ekibimiz,bölgelerdeki ofislerimiz ile optimum transit sürelerde uygun koşullarda kusursuz lojistik çözümler üretmekteyiz. Kıtalar arası taşımalarda multimodal taşıma madeli ile nakliye sürecini optimize ederek zaman ve maliyet avantajları ile iş ortaklarımızın çıkarlarını korumaktayız.

‘’İzmir’’ ve ‘’İstanbul’’ şehirlerinden Irak ve Romanya ülkelerine her hafta sağladığımız düzenli grupaj servis ve Türkiyenin ’’81’’ ilinden 1 koliden 1 projeye aynı hassasiyet ile taşıma operasyonlarımızı yönetmekteyiz.

Irak da bulunan şirketimiz sayesinde Iraklı ithalatçının gümrük kodu olmadığı taktirde ilgili ürünü kendi şirketimiz üzerinde gümrükleyip bürokrasiyi oldukça en aza indirgiyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.