Firmam Rehberi

Firmam Rehberi

İspat Cami, Kurtuluş Cd. No:39, 22900 Keşan/Edirne, Türkiye
285 görüntüleme

Aradığınız Her Şey İçin Tek Site: Firma Rehberi

Firma rehberi ile ticari faaliyet gösteren bütün firmalara tek tıkla ulaşabilir, merak ettiklerinizi öğrenebilir ve hızlı iletişim kurabilirsiniz.

Firma Rehberi Nedir?

Firma rehberi sizlere firmalar hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunar. İl ilçe ya da faaliyet gösterilen firma fark etmeksizin ülkemizdeki tüm firmaların bilgileri bu platformda yer almaktadır. Yemek, nakliye, market, seyahat, eğitim, alışveriş, tekstil, hizmet, otomobil ve aklınıza gelen diğer tüm faktörlerde faaliyet gösteren firmalar bu platformda buluşuyor. Firmaların faaliyet alanları, adres, iletişim, konum, çalışma saatleri, müşteri yorumları, tanıtım videosu bilgiler gibi pek çok detay yer alır.
Örneğin nakliye ihtiyacınız için yaşadığınız il ilçeye göre arama yaparak tüm nakliye firmalarını görebilirsiniz. Bu firmalar arasından beğendiklerinize mesaj atarak fiyat teklifi alabilirsiniz. İsterseniz firmaları favorilere ekleyerek daha sonra iletişime geçmek üzere saklı tutabilirsiniz. Eğer bu firma ile çalışırsanız puan vererek aldığınız hizmeti değerlendirebilirsiniz. Böylece daha sonra bu firmayı tercih etmek isteyenlere yol gösterebilirsiniz. Firmalar da olumsuz puan ve yorum almamak adına sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışacaktır. Böylece her iki taraf da kazan kazan yoluyla işini yapacaktır.

Reklam Yapın, Müşteri Çekin

Ticaret hayatında daha fazla müşteri için reklam yapmak şarttır. Reklamlar sayesinde firma daha fazla kişiye ulaşır ve hizmetlerini tanıtma imkanı bulur. Ayrıca müşteriler tamamen yabancı firmadansa bir kez bile adını duyduklarını firmayı tercih etmektedir.
Firma rehberi ise sizlere çok kolay şekilde reklam yapma imkanı sağlıyor. Siteye üye olan firmalar burada bilgilerini yayınlayarak yeni müşteriler bekliyor. Kendilerine gelen mesajları yanıtlamaları müşteri ayaklarına gelecektir.
Türkiye’nin en büyük firma rehberi olan site sadece bilgi vermekle kalmıyor, iletişim de sağlıyor. İşte bu yönüyle diğer sitelerden de ayrılmaktadır. Sadece bir sektörde değil pek çok sektördeki firmaları bir araya toplaması sayesinde tüm ihtiyaçlarınız için tek bir siteye bakmanız yetecektir.

İlan Tanıtım

Firma rehberi sitesi tarafından verilen hizmetler oldukça çeşitlidir. Firma bilgileri ve iletişim kurma imkanının yanı sıra firmaların ilanlarına da yer verilmektedir. Sektör, pozisyon, çalışma şekli gibi detaylarla ilanları sınırlayabilir ve aradığınız işe sahip olabilirsiniz.

Diğer bir imkan ise araç ve emlak ilanlarına bakmaktır. Satış ya da kiralama gibi ihtiyaçlarınız için sitemizdeki ilanlar arasından aradığınızı bulabilirsiniz. Ayrıca bu ilanı veren firmayı da detaylı olarak inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma rehberi aynı zamanda bir e-ticaret sitesi gibi görev görür. Ürünler sekmesinden hangi sektörde hangi ürün ya da hizmete ihtiyacınız varsa bulabilirsiniz.
Kısaca özetlemek gerekirse tüm ilan tanıtım ihtiyaçlarınız için artık site site dolaşmaya gerek kalmayacak. Firma Rehberi sayesinde tek bir site ile aradığınız tüm ürün ya da hizmete tek tıkla ulaşabileceksiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.