Fixkim

Fixkim

Deri Organize Sanayi Sitesi, 3. yol h-21 Tuzla, Türkiye
1,306 görüntüleme

Balcı Şirketler Grubunun en gözde şirketi FİXKİM A.Ş. 2004’den buyana gelen, sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. Bu başarısını ISO 9001, TSE, CE, GOST-R kalite yönetim belgeleri ile perçinlemiştir.

Yapı Kimyasalları alanında yapılanan Fixkim A.Ş., 2007 yılı sonu itibariyle EPS/Strafor fabrikası yatırımını da işletmeye açmıştır.

Yapı Kimyasallarında bilinen ürünlerin dışında, “özel” olarak tanımlanabilecek toz ve sıvı kimyasal ürünleri de sektöre sunmaktadır. 200’e yakın ürün yelpazesi, ürünlerine aldığı ISO 9001, TSE, CE, GOST-R belgeleri ile sektöre geniş bir ürün seçeneği ve bağlı olduğu İZODER, PÜD, İMSAT dernekleri ile kalitesini perçinlemektedir.

2008 yılı başı itibariyle tam kapasiteyle üretime başladığımız Tuzla’daki fabrikamız günlük 1500 m3EPS, 600 ton Yapı Harçları, Yapı Kimyasalları ve Su İzolasyonu Sistemleri kapasitesi ile çalışmaktadır. 10.000 m² açık alan 16.000 m² kapalı alanda kurulu fabrikamız son teknoloji makine donanımına sahiptir. Deneyimli kadrosu ile EPS sektöründe de kısa sürede kendine yer edinmiştir.

FixkimPor markalı EPS bloklarımız 10-32 densite arası üretim gerçekleştirmektedir. Üretimin büyük çoğunluğu mantolamaya yönelik olmakla birlikte değişik ihtiyaçlara cevap verebilecek makine ve insan kaynağına da sahiptir.

Ülkemizde her geçen yıl artan enerji ihtiyacına karşı alınabilecek en önemli yatırımların başında enerji kaybının önüne geçmek olduğu gerçeği, konutlarımız için de geçerlidir. Binalarda içten ve dıştan yalıtım yapılırken en iyi yalıtımın mantolama olduğu bir gerçektir. Mantolama sayesinde %50 -60 arası ısı tasarrufu yapmak mümkündür.

Bu gerçekten yola çıkarak mantolama konusunda yepyeni bir sistem geliştirdik:

“BALKÖPÜĞÜ Mantolama Sistemi”

Bilinen mantolama sistemleri, uygulamada kullanılacak ana malzemeleri fason olarak elde etmektedir. Bu durum uygulama aşamasında verimliliği azaltmakta veya sorunlara yol açmaktadır.

Balköpüğü Mantolama Sistemi içerisinde yer alan ana ürünler başta FixkimPor olmak üzere, Fixkim A.Ş. kalite güvencesiyle üretilmekte ve her ürünün birbirine olan uyumu sayesinde mantolama uygulamasında tam bir verimlilik sağlamaktadır.

FİXKİM ve POWERMIX Membran üretimi ile su yalıtım sistemlerimizi güçlendirmiş bulunmaktayız.

Geleceğimize güvenle bakmak için, iş ortaklarımızla olan bağımızı güçlendirmek ve birlikte yeni başarılar elde etmek için, Fixkim A.Ş. her yeni günde doğru işlere ve doğru uygulamalara bir yenisini daha ekleme gayreti içerisinde olacaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.