Fleksiyon Güzellik Ekipmanları

Fleksiyon Güzellik Ekipmanları

Avni Dilligil sokak No 20 Mecidiyeköy / İstanbul / Turkey
1,395 görüntüleme

Flexion Beauty Equipment® 2006 yılında Hayat Prokomed Kozmetik tarafından kurulmuştur. Her gün onlarca çalışanımızla müşterilerimizin salonların da kullandığı yatak sedye motorlu koltuk etajer tabure gibi mobilyalarından bekledikleri memnuniyeti artırmak için çalışmaktayız. Ürünlerimiz dünya çapında birçok ülkede satmayı planlamaktayız. Pazara hitap eden ürün çeşidimiz ve bunun yanında sayısız malzeme ile salon sahiplerinin ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılamaktadır. Ürünlerimiz ilk taslaktan seri imalata kadar çeşitli denetim aşamalarından geçer. Kalite kontrolü, kalifiye elemanlar ve modern ölçü aletleri ile yüksek kalite standartlarının temelini oluşturur. İtina ile korunan üretim aşamamızın arkasında profesyonellik ön planda bulunmaktadır.
Birçok merkez, hastane, güzellik kursu, kozmetik firması ve salonuyla çalışan Hayat Prokomed Kozmetik olarak hedefimiz, müşterilerimizin Flexion Beauty Equipment® markasıyla üretilen güzellik salonu ekipmanları ve cihazları ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır. Hedefimiz; Yurt dışı ve içinde müşteri güvenini artırmak ve dünya markası olmaktır. Markamızın tüm ürünlerinde, kalite ve standardı yüksek malzemeler kullanılmaktadır. Kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Flexion Beauty Equipment® yaşadığı topluma karşı sorumluluk bilinciyle insana, ekolojik değerlere önem veren üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimiz;
İnsana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Hayat Prokomed Kozmetik müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.