Formet Porte Securisée

13 route de Saint -Leau 95360 Montmagny
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Sektöründe 20 yıla yaklaşan deneyime sahip kurumsal yapısını tamamlamış, vizyonunu ve misyonunu müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş satış ve üretim anlamında Türkiye’nin en büyük çelik kapı üreticisi artık Fransa’da.

1200m2 kapalı stok ve 100m2 showrromumuz ile 95 bölgesinde hizmetinizdeyiz. 2016 yılında satın almış olduğu Star Çelik Kapı firması ile üretim ve satış ağını daha da genişletmiştir.
Üretimini 32.000 m² si kapalı olan toplam 55.000 m² lik Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde
entegre olarak gerçekleştirmektedir. Yıllık üretim kapasitesi 350.000 adedin üzerindedir.

Türkiye geneline yayılmış yarı mamül ve tam mamül ürünler müşteriyle 300’ü aşkın showroomda ve Dünyanın 30 a yakın ülkesinde günde 3 ila 5 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Patenti, teknik tasarımı ve geliştirilmesi Formet Çelik Kapı’ya ait olan, seçkin ve kaliteli ürünlerimizi AR-GE departmanımızın öderliğinde, konusunda uzman mühendis, teknisyen, satış elemanlarımızla dünya geneline sunmaktayız.

Üretim süreçlerimiz ISO-9001 kalite güvencesi ile yönetilmekte olup öte yandan yangına 4 saat dayanabilen yangın kapılarımızla güvenliğinizi garanti altına almaktayız. Ürünlerimiz uluslararası akrediteye sahip birçok kalite ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. Formet Çelik Kapı sürekli artan ihracat performansı ile ürünlerini Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Ortadoğu’nun birçok ülkesinde son tüketiciye ulaştırmaktadır.

Présentation Formet

Avec plus de 20 ans d’expérience en innovation, production et commercialisation, « FORMET Steel Door » est aujourd’hui l’un des acteurs Européen majeur sur le secteur de la fabrication des portes blindées.

La société mère installée sur un domaine de 55.000m2 dont 32.000m2 dédiés à la fabrication et la recherche, gère l’implantation de la marque sur plus de 48 territoires (asiatique, européen, américains et moyen Orient) et la gestion de 355 showrooms à destination des professionnels.

Sa forte capacité de production annuelle portée aujourd’hui à 280.000 unités permet une réactivité des plus optimales pour tous ses partenaires à travers le monde.

Son ambition d’évolution couplée à sa volonté d’innovation permanente sur les produits de la marque l’ont naturellement conduit à créer son bureau d’étude agissant au sein même de la société mère du groupe.

Ainsi chaque nouvelle entrée sur un territoire s’accompagne systématiquement de l’obtention de nouveaux certificats, de la conception de nouveaux brevets, en relation avec les prérequis de ce nouveau pays.

C’est par des produits vitrine tels que la porte coupe-feu 4h (certificat émanant du Laboratoire Efectis) ou la porte blindée Galaxy-LED que FORMET tient à illustrer l’entendue de son offre destinée autant au monde de l’industrie qu’au monde de l’habitation contemporaine et haut de gamme.

Sosyal Medya
Instagram
Anahtar Kelimeler
Video
Konum