Gezenthi Travel Agency

Kültür Mahallesi, Şair Eşref Blv. 57 E, 35220 Konak İzmir, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Tüm gelişmiş ülkelerde turizm ve gezi olayı günümüzde artık bir gereksinim haline gelmiştir.
Son yıllarda büyük çapta faaliyet gösteren sanayi ve ticari kuruluşlar bu konunun bilincine varmışlar ve kuruluşlarına artı değer kazandıran personelini, satış temsilcilerini, müşterileri olan bayilerini kendilerine içinde bulundukları yoğun tempolu çalışma düzeninin yarattığı stres olgusunu bir nebze azaltmak amacıyla seyahat programları ile ödüllendirme yolu tercih etmeye ağırlık vermektedirler.
Kuruluşunuzun bu yönde bir tercihi için sizlere sayısız teklifler sunulabilinir, fakat bu tür bir organizasyon için güvenli, dürüst ve ciddi bir acente seçmek sizleri bu seyahat sırasında beklenmeyen sıkıntı ve kötü sürprizlerden kurtaracaktır.

Sizlere yurtiçi ve yurtdışı gezi, toplantı, okul gezileri, havaalanı servisi, feribot biletleri, vize takibi, promosyon yurt içi yurt dışı uçak biletleri, gemi turları, umre gezisi, gibi hizmetlerimiz konusunda size yardımcı olmaya talibiz.
Yurtdışı turlarımız için buna ilaveten ayrıca uçak şirketleri ve otellerle olan ilişkilerimiz ve de en önemlisi vize işlemleri açısından turlara katılmak için mümkün olduğu kadar erken başvuruda bulunmak sizlere daha kolay ve kaliteli hizmet sunabilmemiz açısından çok özel bir önem taşımaktadır.
Saygılarımızla,

Sosyal Medya
Facebook
Instagram
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle