Gezi Merkezi | Travel Agency

Gezi Merkezi | Travel Agency

Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sk. No:34/1 Kadıköy İstanbul

Turizm ve Organizasyon Sektöründe 15 yıllık tecrübemizin ardından 2010 yılında kurulan şirketimiz T.C. Turizm Bakanlığı onaylı ‘’A’’ Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesine sahiptir.

Acentemiz; Yurtiçi tatil programları, Yurtdışı paket turları, Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, Şehir otel seçenekleri, Tur-Transfer ve rehberlik hizmetleri, Bayi toplantıları, Seminer-Kongre ve düğün organizasyonları, Balayı rezervasyonları ve ultraherşeydahil.com web sitesi aracılığı ile çevrimiçi rezervasyon olanağı sunmaktadır.

Türkiye ve Yurt dışı genelindeki 800’e yakın seçkin otellerle bağlantılı olarak çalışan, otelleri etüt ederek en uygun fiyat ve kaliteyi sizlere en iyi imkânlar ile yansıtmaktadır.

Yılın çok büyük bir bölümünü şehir yaşantısı, trafik, iş vb. stres unsurlarıyla yaşarken tüm bunları unutmak ve yeni bir çalışma dönemine hazırlanmak için kendinize ayırdığınız zamanın önemini çok iyi biliyor, bu nedenle kalıcı çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Sizlerle işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyacağız.

Vizyonumuz,

*Güvenilir, güçlü, saygın olan, kendi alanında uzman olarak kabul edilen LİDER bir şirket olmaktır.

Misyonumuz,
*Müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst düzeyde tutarak en yüksek verimi sağlayan,

*Bilgi ve deneyim birikimi olan,

*Dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan,

*Müşterilerini sektör hakkında doğru bilgilendiren,

*Çalışanlarına kendilerini geliştirme ortamı yaratan,

*İlkeli, şeffaf ve katılımcılarıyla paylaşmayı seven bir kurum olmaktır.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Gezi Merkezi’nin tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.