+90 553 927 96 87

Valikonağı Caddesi Nişantaşı Şişli İSTANBUL2005 yılından bu yana Güzellik Uzmanlığı yapmaktayım. Güzellik & Bakım & Estetik sektöründe yıllara dayanan tecrübe ile başarıyla hizmet veriyorum.

Cilt bakımı ve cilt yenileme tedavileri yaparak danışanlarımın daha sağlıklı ve yenilenmiş bir cilde kavuşmalarını sağlamaktayım. Leke tedavisinde bir kaç seansta cilt tipine göre farklılık göstermekle birlikte çok başarılı sonuçlar almaktayız. Aynı zamanda tamamen kendi ürünlerim olan doğal kremler ve temizleyiciler ile yüz ve el hücrelerinin hem temizlenmesini, hem nemlenmesini ve hem de yenilenmesini sağlıyorum.

Kalıcı makyaj; micropigmentasyon-microblading kıl tekniği kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Kaş, göz, dudak, saç bölgelerine uygulanan bu yöntem daha estetik bir görüntü kazandırmak adına yapılmaktadır. Kaşlarda zamanla dökülmeler,şekil bozuklukları oluşabilir veya ameliyat,kaza vs sonrası oluşan hasarları düzeltmek amacı ile uygulanabilir. Göz ve dudak bölgesinde renklendirme amacı ile kullanılır. Saç bölgesinde ise seyreklik oluşmuş bölgeleri doldurmak amacı ile kullanılır. Kalıcı makyaj ile sürekli makyaj tazeleme zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Kalıcı makyaj fiyatları ve diğer fiyatlar için bize ayrıca danışabilirsiniz.

Lazerli epilasyon ve iğneli epilasyon yöntemleri ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Kıl ve ten rengi ile ilgili detaylı analizler yaparak danışanlarımı bilgilendiriyor ve tedavilerine destek sağlamaktayım. Talepler yüze lazer epilasyon ile ilgili olmakla birlikte yine isteğe göre erkek lazer epilasyon uygulamalarını da yapmaktayım. Lazer epilasyon işlemini Nişantaşı kliniğimizde sunmaktayız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 553 927 96 87
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 5 km
AdresValikonağı Caddesi Nişantaşı Şişli İSTANBUL
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.