Gordion Patent | Marka Tescil | Patent Tescil

Gordion Patent | Marka Tescil | Patent Tescil

Kazım Özalp, Koza Sk. No:20, 06700 Çankaya/Ankara, Türkiye
68 görüntüleme

Gordion Patent, oluşturduğu kalite anlayışı, hedefleri yüksek tutma politikası, sorumluluklarını zamanında ve eksiksiz yerine getirme prensibi, piyasada edindiği güven ve prestij ile sektöründe örnek gösterilen firmalardandır.

Sürekli gelişen ve değişen iş dünyasında, firmaların iş dünyasına uyum sağlaması konusunda ihtiyaç duyabileceği her türlü danışmanlık ve teknik destek konusunda gereksinimleri karşılamak için var gücüyle çalışmaktadır.

Bugün kurulan yeni bir işletme, oluşturulan yeni bir tasarım, bulunan yeni bir ürün veya akla gelen yeni bir fikir, tescil işlemleri ile koruma altına alınmaktadır. Keza, firmaların büyümeleri ve uluslararası ticari faaliyetleri de yine tescil korumasının genişlemesine sebep olmaktadır.

Gordion Patent; başta Marka Tescili ve Patent Tescili olmak üzere, Tasarım Tescili, Faydalı Model Tescili, Coğrafi İşaret Tescili, Yurtdışı Tescil, Hukuki Hizmetler, Kalite Belgesi ve Kalite Yönetim Sistemleri, TSE, Yabancı Personel Çalışma İzni, Barkod Tescili konularında hizmet vermektedir.

Ayrıca Gordion Patent, sınai mülkiyet haklarının değerlemesini ve Sınai haklarla ilgili; strateji oluşturulması gayri maddi varlıklarının yönetimi ve Ar-ge oluşturulması konularında firmalara yol gösterici olmaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.