+90 462 3344484

Konaklar, Emek Cd. No:11, 61010 Trabzon Merkez/Trabzon, TürkiyeTRABZON’NUN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI

Guncel61.com haber sitesi; Trabzon, yurt içi ve yurtdışında yaşayan Trabzonluların her ortamda olduğu gibi internet ortamında da bilgi edinme girişimlerini desteklemek için bilgilendirici, aydınlatıcı, uyarıcı ve eğitici haberler yayınlar…

Guncel61.com haber sitesi; Türkiye Cumhuriyeti ulusal haber ajanslarının yayınladığı haberleri, Dünya haber ajansları tarafından abonelere dağıtılan haberleri, kendi haber ekibi tarafından üretilen haberleri, gerekse Trabzon yerel medya unsurları tarafından üretilen haberleri kaynak belirterek ve özgün yorumlar ekleyerek okuyucularına ulaştırır. Bu yayınların ardından, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.

Guncel61.com haber sitesi; Okuyucularının yayınlanan haberlerle ilgili fikir ve düşüncelerini kamuoyu ile paylaşmaları için her haberin altında bulunan okuyucu yorum panelini ekleyerek okuyuculara görüşlerini kamuoyu ile paylaşma fırsatı sunar, farklı görüşleri ve konu ile ilgili tüm bakış açılarını yansıtır.

Guncel61.com haber sitesi; Doğru ve dürüst yayıncılık ilkesini yayınladığı tüm haberlerde uygular. Yalan ve yanlı haber yayınlamaz. Olayları tüm yönleriyle irdeleyip, kamuoyu algısının doğru şekilde oluşmasını sağlar.

Guncel61.com haber sitesi; İddia ve ithamlara karşı, taraflara cevap hakkını en hızlı ve doğru biçimde kullanma fırsatı sunar.

Guncel61.com haber sitesi; Haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında önyargılardan arınmış, saplantısız bir yaklaşım sergiler.

Guncel61.com haber sitesi;Kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.

Önemli Not:

Sitede kaynak belirtilerek yayınlanan haberlerden dolayı doğabilecek yasal sorunlardan kaynak olarak gösterilen kurum, kuruluş veya kişi sorumludur.

Kaynak belirtilerek yayınlanan haberlerden, guncel61.com sitesi sadece ve sadece haberi düzeltmek, doğrusunu yayınlamak ve veya siteden kaldırmaktan başka hiçbir yasal sorumluluğu kabul etmez.

Yazarların köşelerindeki yazıları kendi kişisel görüşlerini yansıtmaktadır, yazarların yazılarına hiçbir şekilde müdahale edilmemekle birlikte bazı yazarların görüşleri sitenin genel görüşlerine aykırı olabilir.

Bu konuyu düşünce özgürlüğü çerçevesinde değerlendirmenizi rica ediyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 462 3344484
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletTrabzon
Mesafe: 906 km
AdresKonaklar, Emek Cd. No:11, 61010 Trabzon Merkez/Trabzon, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.