Gürçelik PKS

Gürçelik PKS

No:11, Sultan Orhan, 1163. Sk., 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye

Gürçelik Poşet Kesim Makinaları, “Gürçelik Makina A.Ş” çatısı altında bir grup firmasıdır. 2004 yılında Gebze’de kurulmuştur. Bilgi birikimi, deneyimli kadrosu, tasarım, imalat ve otomasyon yetenekleri ile yeni ürün geliştirme, özel çözüm hizmetleri sunar.

Gürçelik Makine A.Ş. çatısı altında yer alan “PKS” Gürçelik Makina’nın Poşet Kesim Makinaları kolundadır. Gürçelik Makina A.Ş. Türkiye’nin önde gelen ve dünyaca tanınan başta otomotiv, ambalaj, beyaz eşya, gıda ve kırtasiye olmak üzere tüm sektörlere özel kullanım amaçlı üretim hatları, makinalar tasarlayıp üreten bir firmadır. Bir kolu da Almanya’nın Düsseldorf şehrindedir. İmalatının % 70’i ihracattır. Devletin AR-GE merkezi ünvanını alarak ülkemize faydalı işletme olmaya hak kazanmıştır, devlet destekli bir firmadır.

Gürçelik Poşet Kesim Makinaları Türkiye’nin önde gelen ve dünyaca tanınan ambalaj sektöründeki firmalara seride ve özel amaçlı poşet kesim, poşet kesim makinaları ve üretim makineleri tasarlayıp üreten bir firmadır. “Gürçelik PKS” Türkiye’nin önde gelen ve dünyaca tanınan ambalaj sektöründeki firmalara seride ve özel amaçlı poşet kesim ve üretim makineleri tasarlayıp üreten bir firmadır.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.