Güven Oto Kiralama

Güven Oto Kiralama

Bostancı, Bostancı Camii Sk No:3, 34744 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

1997 yılından beri, servis yedek parça, araç yıkama, araç detaylı temizlik, ikinci el araç satışı, filo kiralama, motosiklet uzun dönem kiralama, karavan, çekme karavan, otel, restoran, hayvancılık, ve tarım istiklal kollarında faaliyet gösteren aile firmasıyız.

Akby Araç kiralama, her geçen sene gelişmiş opsiyonlarıyla müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktadır. Siz de hemen otomobil kiralamak ve konforlu, rahat ve gelişmiş seyahatinizin keyfini Akby Rent A Car ile yaşayın.

Araç kiralama hizmetimiz, sizin için pratik ve esnek bir çözüm sunmaktadır. Tatil, iş seyahati, veya özel etkinlikler için yıllardır sektörde güvenle ve kendinden ödün vermeyen kalitesiyle Akby Rent a Car olarak hizmet vermekteyiz.

Akby Rent a car sektörde 30 yılı aşkın deneyimi olan kişiler tarafından kurulmuştur. Ekonomik araçlardan lüks araçlara, araç parkurumuzda birçok kiralık araç bulunmaktadır. Günlük, Haftalık, Aylık araç kiralama ve filo kiralama hizmeti sunuyoruz. Binek araçlardan ticari araçlara, farklı marka ve modellerde araçlarımız için önceden rezervasyon yapmak bizi aramanız yeterli olacaktır. Adrese teslim ve havalimanı teslim araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.