Handem Organizasyon

Handem Organizasyon

Ankara Cd. 82 GÖLBAŞI ANKARA
1,291 görüntüleme

Hayatınızın en güzel gününü siz ve konuklarınız için deneyimimiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda unutulmaz kılmak birincil hedefimiz.

Handem organizasyon Ankara’da dört yılı aşan faaliyetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren organizasyon konusunda faaliyet gösteren deneyimli kadroya sahip olan şirketimiz; Firmamız dâhilinde daimi ondört organizasyon türü ve büyüklüğüne göre günlük olarak on ila altmış kişilik kadromuz ile hizmet vermekte olup; Ankara’da ki faaliyetlerine dört yılı aşkın bir süredir devam etmektedir.

1995 Almanya Holiday in,- 1997 Kıbrıs Acapulco – 2003 Çeşme Clup Family- Çeşme Sheraton- Bodrum Clup Voyage halkla ilişkiler organizasyon alanında almış olduğumuz eğitimleri Ankara Gölbaşı’nda HANDEM ORGANİZASYON olarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmayı ilke edindik. Dört yıl gibi kısa bir sürede sizlerin desteği ve güveniyle birçok büyük organizasyona imza attık. Gelin hayallerinize birlikte şekil verelim.

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim …


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.