+90 850 8409329

Sarıdemir Mahallesi, Ragıp Gümüşpala Caddesi No:126, 34134 Fatih/İstanbul, TürkiyeŞirketlerin Website sahibi olmasına ilişkin ticaret kanununa göre yasanın 1502 , 1503 , 1504 Maddelerine göre website zorunluluğu ve 3 yıl bilgilerin saklanması şartı aranıyor. Sitesi olmayan firmalar bu yasaya göre site sahibi olmalıdır.

Her firma güvenilir midir ?

Websitesini hafife almayın adınıza sahte siteler kurulabilir bu siteyle yasa dışı işler yapılabilir. Yada farklı propagandalar oluşturulabilir, şirketinize yada şahsınıza ait kurmuş olduğunuz sitenizdeki bilgiler çalınabilir.

Sitenizi doğru firmadan almanız sizin yararınıza olacaktır.

Peki nerden anlarım güvenli firma olduğunu ?

Adınıza fatura kesiliyor mu, Satış sitesinde gerekli izinler belgeler alınmış mı (ssl) , İletişim bilgileri var mı . Muhatabınız bu işi ne kadar biliyor bunlar çok önemli.

Sizin için inceledik ?

Sektördeki karşılaştığımız yıllardır tecrübesi olan Hazirsitekur yazılım geliştirme ve danışmanlık firması (www.hazirsitekur.com) hedef kitlesini bu sektördeki ihtiyacı ekonomik bir şekilde çözmesi ile her geçen gün dahada genişletiyor!

Bu web siteleri her ihtiyaca uygun tasarlanmış müşteri kitlenizi arttırmaya yönelik yapılmış.

Düşük fiyatlı bu siteler içerisinde bütün özellikleri bulabilir bu şekilde her alanda kullanım sağlayabilirsiniz.Bu şekilde kullanım alanlarınız genişletiyor ve daha çok kitleye ulaşmanızı sağlıyor.

Kredi kartıyla site alabilir miyim?

Tüm satın alma işlemlerinizi üye olduğunuz hazirsitekur.com dan takip edebiliyor , uzatma yapabiliyor ve kredi kartına 9 ay taksitle, paypal ve havale ile site satın alabiliyorsunuz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 8409329
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 2 km
AdresSarıdemir Mahallesi, Ragıp Gümüşpala Caddesi No:126, 34134 Fatih/İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.