Hebo Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş

E-5 Karayolu Üzeri Yanyol No:49 Güzelyalı
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

1996 yılında İstanbul Güzelyalı’da faaliyete geçen HEBO YAPI AŞ , 2000 yılında imalat alanına yeni bir üretim tesisi daha ekleyerek toplam 30.000 m²’lik fabrika sahası içerisinde 14.000 m² kapalı üretim alanına sahip olmuştur.

Her yıl artan satış grafiği, yıllık %50’yi bulan ihracat potansiyeli, öngörülü ve yenilikçi üretim çizgisi, güçlü altyapısı, ürün kalitesi, inançlı ve profesyonel hizmet anlayışı ile kısa zamanda piyasanın öncü firması haline gelmiştir.

HEBO YAPI istenilen ebatlarda, tek parça halinde taşınma kolaylıkları ve istenildiğinde demonte olarak teslim edilebilme özelliklerine sahip yaşam mekanları üretmektedir.

İmal ettiği Prefabrike şantiye ve konut yapıları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, seyyar wc-duş, soyunma kabinleri, yatakhaneler, yemekhaneler, ofis binaları, depolar, şantiye yapıları ile yaşamı kolaylaştırmaktadır.

Uzun yıllar kullanılan bu ürünlere, yeni tasarımlarıyla, yeni kaplama malzemeleriyle modern bir görünüm kazandırarak sektörde fark yaratmayı başarmıştır. HEBO YAPI A.Ş. yeni şehircilikte çağdaş gereksinimlerin karşılanması ve ürünlerinin şehir gelişimine katkıda bulunacak şekilde kullanılmasını amaçlamaktadır.

2005 yılından itibaren fibercement esaslı çevre dostu, yanmayan, iklim şartlarından ve sudan etkilenmeyen, farklı yüzey alternatifleri ve ebat çeşitliliğine sahip Hekimboard ve Turksiding malzemelerini tüm ürünlerinin iç ve dış duvar kaplamalarında kullanarak piyasadaki sac, polyester, kompozit, alüminyum, plastik gibi kaplama malzemelerine alternatif olarak fibercementle, çevre dostu yaşam mekanlarını Türkiye’ye kazandırmıştır.

HEBO YAPI A.Ş., ürünlerini çevreci hammaddelerle, 21. yüzyıl teknolojisini birleştirilip, günümüz şehirciliğinin gerekleri ile harmanlayarak ortaya çıkarmıştır. Bu özellikleri ile küçük alanlarda bile çok fonksiyonlu çözümler sunarken, dış görünüşlerinde de cephe kaplama çeşitleri ile modern kentsel dokuya uyumlu ürünler sunmaktadır.
Kullandığı üstün kaliteli ve son teknoloji malzemeleriyle elde ettiği paslanmazlık, yanmazlık özelliği, güçlü ısı ve ses yalıtımı ile HEBO YAPI sektöründe lider olmayı başarmıştır.

Yapılarının çelik konstrüksiyonunu kendi bünyesinde bulundurduğu, özel tasarımlı StructureRobot makina hatlarında, ST 52 yüksek kalitede galvaniz yapı çeliği kullanarak üstün teknolojiyi seri üretimle birleştirmektedir.

HEKIM HOLDING kuruluşu olan HEBO YAPI A.Ş. kurulduğu ilk günden bu yana gerek yurtiçi gerekse yurtdışında, imal ettiği bütün ürünler ile modern şehir planlamasına katkıda bulunmuştur. Çağdaş, estetik ve endüstriyel tasarımlarıyla bundan sonra da katkıda bulunmaya devam edecektir.

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Anahtar Kelimeler
Video
Konum