Hedef Kimya Ltd. Şti.

Hedef Kimya Ltd. Şti.

Ataşehir Atatürk, Sedef Cd. No:15, 34758 Ataşehir/İstanbul, Türkiye
40 görüntüleme

Boya, Plastik, Baskı, Seramik ve Otomotiv sektörleri için Laboratuvar ve Proses Kontrol Test Cihazları Satışı ve Teknik Destek Hizmeti vermekteyiz.

2004 Yılında kurulmuş olan Hedef Kimya İth.İhr.San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında buluşturduğu X-Rite Inc. (Amerika), Sheen Instruments (İngiltere), VLM GmbH (Almanya), Wallace Instruments ( İngiltere), Rhopoint Instruments (İngiltere), Falcon Technologies (Amerika), Lamy Rheology (Fransa) ve Apex Instruments (Çin) firmalarının ürünleri ve lokal yaptığı üretim işbirlikleri ile laboratuvar cihazları ve boya hammaddeleri temini konusunda; boya, plastik ve otomotiv sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde müşteri memnuniyetini esas alan ve satışla bitmeyen dostluk felsefesi ile mal teslimine kadar değil, satış sonrası hizmeti de sorumluluk kabul eden Hedef Kimya, siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için konusunda deneyimli teknik ekibi bünyesinde bulundurmaktadır.

Ayrıca T.S.E laboratuar kurulumları, üretim sorunları konularında teknik destek ve danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.