+90 224 243 00 30

Emek Adnan Menderes Mh., Turgut Özal Cd. No:26, 16150 Osmangazi/Bursa, Türkiye1975 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Kabaoğlu İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve gayrimenkul faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır.

2013 yılında Hikyapı ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Hikyapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlarla konut inşaa eden Hikyapı İnşaat, modern mimariyi geleneksel değerlerle birleştirerek kalıcı yapılar yaratır. Estetik ve konforu tasarımla birleştirerek, huzurlu ve güvenli yaşam alanları yaratırken teknolojinin tüm olanaklarını kullanır. İnşaat sektöründe 40. yılına ulaşan Hikyapı İnşaat bu tecrübesiyle başarısını sürdürme hedefini taşımaktadır. Hikyapı İnşaat; hızlı üretim anlayışı, kalitesi ve güvenilirlik anlayışı ile projelerini devam ettirmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 243 00 30
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 84 km
AdresEmek Adnan Menderes Mh., Turgut Özal Cd. No:26, 16150 Osmangazi/Bursa, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.