Hobim Dekor

Hobim Dekor

Ahi Evran Mahallesi, 213. Sk. No:43, 06935 Sincan Ankara, Türkiye
635 görüntüleme

HOBİM DEKOR, ÖZEL TİCARET çatısı altında faaliyet gösteren, merkezi Ankara’da bulunan, hediyelik eşya, Hobi ve Özel polyester objelerin üretiminde çok başarılı bir markadır..

HOBİM DEKOR’un, içerisinde üretim, Boyama ve Özel Tasarımları Birebir Çoğaltma işleri ile birlikte toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. HOBİM DEKOR’un odaklandığı ana hedef; Özellikle yurt dışından ülkemize gelen hediyelik eşyalar da daha kaliteli ve uygun maliyetle üretimini yaparak ülkemize kazandırmak olup Tüketicilerinde evlerini istediği şekilde dekor edebilmesini sağlamaktır.

HOBİM DEKOR’un bu hedefini gerçekleştirme yolunda ana misyonu; Uluslararası kalite standartlarını koruyarak, en geniş ürün çeşidini uygun fiyatla sunabilmesidir. HOBİM DEKOR’un yukarıda ifade edilen misyonunun tamamlayıcı unsuru, sadece bir tasarımı ham madde halinden bitmiş bir ürün haline getirip müşterisine sunmak değil, aynı zamanda ondan sonraki süreçlerinde ürün kontrolünü teslimatını garantisini vermektir.

Özellikle ürettiğimiz ürünleri sürekli olarak elimizde stoklu tutarak müşterilerimizin ihtiyacı olan ürüne anında erişebilmesine olanak sağlamaktayız.

Hobim.dekor


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.