+90 506 5552570

Ahi Evran Mahallesi, 213. Sk. No:43, 06935 Sincan Ankara, TürkiyeHOBİM DEKOR, ÖZEL TİCARET çatısı altında faaliyet gösteren, merkezi Ankara’da bulunan, hediyelik eşya, Hobi ve Özel polyester objelerin üretiminde çok başarılı bir markadır..

HOBİM DEKOR’un, içerisinde üretim, Boyama ve Özel Tasarımları Birebir Çoğaltma işleri ile birlikte toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır. HOBİM DEKOR’un odaklandığı ana hedef; Özellikle yurt dışından ülkemize gelen hediyelik eşyalar da daha kaliteli ve uygun maliyetle üretimini yaparak ülkemize kazandırmak olup Tüketicilerinde evlerini istediği şekilde dekor edebilmesini sağlamaktır.

HOBİM DEKOR’un bu hedefini gerçekleştirme yolunda ana misyonu; Uluslararası kalite standartlarını koruyarak, en geniş ürün çeşidini uygun fiyatla sunabilmesidir. HOBİM DEKOR’un yukarıda ifade edilen misyonunun tamamlayıcı unsuru, sadece bir tasarımı ham madde halinden bitmiş bir ürün haline getirip müşterisine sunmak değil, aynı zamanda ondan sonraki süreçlerinde ürün kontrolünü teslimatını garantisini vermektir.

Özellikle ürettiğimiz ürünleri sürekli olarak elimizde stoklu tutarak müşterilerimizin ihtiyacı olan ürüne anında erişebilmesine olanak sağlamaktayız.

Hobim.dekorWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 506 5552570
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 325 km
AdresAhi Evran Mahallesi, 213. Sk. No:43, 06935 Sincan Ankara, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler            
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.