Hollanda & Türkiye Ticaret Odası

Hollanda & Türkiye Ticaret Odası

Tussen Meer 1 B 1068 EX Amsterdam The Netherlands
2,572 görüntüleme

Hollanda’nın Amsterdam şehrinde kurulu olan Hollanda & Türkiye Ticaret Odası Türkiye ve Hollanda arasındaki ticari ve sanayii ilişkilerinin gelişmesi doğrultusunda Türk ve Hollanda iş dünyasına hizmet etmek amacıyla 2012 yılında üyeleri tarafından oluşturulmuş bir sivil toplum organizasyonudur.

Hollanda & Türkiye Ticaret Odası olarak amacımız; odamız bünyesine kayıtlı şirketlerin Avrupa ülkeleriyle yapacağı ihracatı artırmak, ithalattaki verimliliği ise uygun ve rekabet edici şartlarda yapmaktır. Hollanda da yatırım yapmak isteyen şirketlere proje, yatırım ortağı, danışmanlık, fuar, lojistik gibi hizmetler sunar, ayrıca çıkacak olan her hangi bir anlaşmazlık veya uyuşmazlık durumunda hukuki destek sağlanır. Detaylı bilgi için http://htto.nl/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Misyon
Hollanda Türkiye Ticaret Odası iki ülkede aktif olan ticari ve kamu kuruluşların aktivitelerinin, belirlemiş oldukları hedeflere ilerlemelerinde katkıda bulunmak; her iki ülke hakkında iş kültürü, ticari, hukuki yapılanma ve sektörel konularda destek verme adına Türk ve Hollanda iş dünyasına hizmet etmektedir.

Vizyon
Farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren ticari, kamu kurum ve kuruluşların çalışmalarında sektörel bilgi ışığında daha sağlam ve daha güçlü adımlar atmalarında, geniş iletişim ağımız vasıtasıyla girişimlerinde öncülük etmek ve çözüm üretmek.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.