+90 216 488 88 97

Atalar Mh., Enginler Sokak No:17, 34860 Kartal/İstanbul İli, TürkiyeHürriyet Nakliyat, ev, ofis eşyası ve türevi eşyalarınızın taşınması için son teknoloji ve evden eve nakliyat için özel olarak yapılandırılmış araçlara sahip olup müşterilerine taşıma öncesi yaptığı ekspertiz ile araç seçimi yapmakta bu sayede o taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Ayrıca firmamızın araçlarının içerisinde özel olarak yapılmış Askılı Taşıma sistemi bulunmaktadır. Askılı taşıma sistemiyle elbiselerinizi vb. tekstil ürünlerinizi hiç kırışmadan, yıpranmadan bir yerden diğer bu yere taşımamız söz konusu.

Kasaları özel hazırlanmış araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Araçlarımız Mercedes, Ford Cargo ve Iveco markalarının son modelleri olup, filomuzda 5 yaşından büyük araç bulunmamaktadır.

Araç kasalarımızdan eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı her taşımadan önce kamyonlarımıza dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır. Araç şehir içi taşıma evrakları tam ve araç periyodik bakımları düzenli yapılmaktadır.

Hacmi ve miktarı az taşımalarınızda daha ekonomik taşıma yapacak küçük kamyonlarımızda vardır.

Hürriyet Nakliyat Firması bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosuyla her çeşit eşyanızı taşımaktadır…

Ev eşyanızın büyüklüğüne göre büyük orta ve küçük boy olmak üzere araçlarımız bulunmaktadır…

Araçlarımızın hepsi ev eşyası taşınması üzerine özel olarak tasarlanmış Kapalı – Çelik Kasa Araçlardır…Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 488 88 97
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 20 km
AdresAtalar Mh., Enginler Sokak No:17, 34860 Kartal/İstanbul İli, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.