+90 232 372 60 40

Bahriye Üçok Mah. Atatürk Bulvarı No:19/B Karşıyaka İZMİRİzmir evden eve nakliyat işlemleri oldukça güç ve güç olduğu kadar da titizlik isteyen bir iştir. Nüfusu en kalabalık illerden biri olan İzmir’de taşınma derdi insanları epey zorlamakta, eşya toparlama işlemi oldukça zahmetli olmaktadır. Huzur Nakliyat firması olarak 2002 yılından beri evlerinizi güvenle taşıyor, taşınmanın verdiği tüm sıkıntılardan sizi kurtarıyoruz.

Sizler için hem maddi hem manevi değeri büyük olan ev eşyalarınızı özel sigorta şirketi tarafından değerinden daha yüksek miktara sigortalatarak koruyoruz. Taşınma sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına en gelişmiş paketle sistemleri kullanıyoruz.

İzmir evden eve nakliyat hizmeti aldığınızda sizin tek yapmanız gereken kişisel eşyalarınızı alıp evinizden çıkmaktır. Evinizdeki en küçük parçaya kadar, sökülmesi gereken mobilyalarınız, kırılacak eşyalarınız, beyaz ve kolay kirlenebilecek eşyalarınızı itina ile paketleyerek araçlarımıza dikkatle yüklüyoruz.

Siz de İzmir’de eşyalarınızı yeni adresinize taşıyacak bir firma arıyorsanız bize firma sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yeni evinizde huzurlu bir yaşam dileriz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 372 60 40
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 325 km
AdresBahriye Üçok Mah. Atatürk Bulvarı No:19/B Karşıyaka İZMİR
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.