İkinci Bahar Huzurevi

İkinci Bahar Huzurevi

Bağlarbaşı, Cemal Bey Cd. No:105, 34844 Maltepe/İstanbul, Turkey
42 görüntüleme

Yaşlılarımız hem dikkatli hem de keyifli vakit geçirmelerini amaçlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler ve yılların tecrübesine sahip personellerimiz ile İkinci Bahar ailesi olarak size o güveni verdiğimize inanıyoruz. Yaşlı bakımında uzun süredir hizmet verdiğimiz bu zamanlarda, yaşlılarımız ve aileleri en büyük önceliğimizdir.

Hizmetlerimiz içerisindeki ailenin istek ve fikirlerini her zaman dikkate alıyoruz. Anadolu yakası huzurevleri gibi yerlerde ilk dikkat edilmesi gereken personelin insanlara nasıl davrandığıdır. İkinci Bahar ailesi olarak işimizi severek yapıyor, yaşlılarımızın daha sağlıklı, daha huzurlu ve rahat olabileceği bir ortam yaratıyoruz. Hacettepe Üniversitesi mezunları olarak, yaşlılarımızın güzel vakit geçirmeleri, sağlıklı görünmeleri ve sağlıklı olmaları amacıyla çıktığımız yolda isteklerinize en uygun ortamı hazırlıyoruz.

Huzurevi hizmetlerinin yanı sıra sunduğumuz hizmetlerle yaşlı bakımı sürecimizi de iyileştiriyoruz. Ayrıca siz değerli yaşlılarımızın sağlık durumlarının takibi ve ilaç temini gibi konuları da takip ediyoruz. Kısa süreli bakım hizmetlerimiz de mevcuttur. Ayrıca ailelerin tatilleri boyunca ihtiyaç duydukları ameliyat sonrası bakım ve yaşlı bakım hizmetlerini de sağlıyoruz. Huzurevi hizmetlerinin yanı sıra belirli sağlık sorunları olan yaşlılara da bakıyoruz. Ayrıca deneyimli kadromuzla Alzheimer hastalığı, bunama, burundan beslenme, felç ve Parkinson hastalığı olan yaşlılara da bakım yapmaktayız. Dünya çapındaki yeni bakım hizmetlerini takip ederek sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Maltepe Huzurevi – Bakım Hizmetlerimiz:

– Akut Bakım Çamaşırhane Servisi ,
– Ütü ve kuaför Popo ve banyo temizliği
– El, ayak ve ağız hijyeni
– İlaç teslimi ve raporlaması
– Ameliyat sonrası bakım

Tüm hizmetlerimizi şefkat, sevgi ve anlayışla sunuyoruz. Maltepe Huzurevi olarak gerekli tüm hizmetler tarafımıza sunulmakta olup, siz değerli yaşlılarımıza “Aileniz, bizim ailemiz” düşüncesi ile çıktığımız bu yolda bize güvenebilirsiniz.

Kaynak/Source: www.ikincibahar.com.tr


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.