+905307311830

Menderes Mahallesi, 35435. Sk. No:28, 33340 Mezitli Mersin, TürkiyeApartmanınızda;

– Yönetici Tayini
– Ortak kullanım alanı işgaliyeti
– Proje dışı yapılaşma
– Aidat toplama sorunları
– Demirbaş yapılması konusunda uzlaşamama
– Demirbaş ücretlerinin toplanamaması
– Görevli iş kanununa göre çalıştırılmaması
– Kat Mülkiyeti Kanununa göre toplantı organize edilememesi
– Rutin arızalanan demirbaşlar
– Apartman aidatları hesaplanırken toplam giderin daire sayısına bölünmesinden ziyade mevcut yöneticiler tahsil edilemeyen aidatları bütçe açığı olarak kasaya yansıtmakta veya bölen sayısını azaltmakta bu hesap yöntemi ise aidatları yükseltmektedir.

Şirketimiz Apartman aidatlarını hakkaniyet kurallarına göre hesaplamakta ve toplanamayan aidatları İCRA TAKİBİ kanalı ile ödeme yapan kat malikinin omzuna bu mali külfeti yüklemeden hizmet vermektedir.

Bina müteahhitine karşı açılması gereken ayıplı ev teslimlerinde şirket avukatımız siz değerli kat maliklerimizin avukatı haline gelip sizlere hizmet vermektedirler.

Kapıcı davalarındaki prosedür ise hukuki yoldan tüm çabayı sarfettikten sonra sulh yolu ile kendisi ile uzlaşmayı sağlamaktır. Görevlisini 4857 sayılı iş kanunu prensiplerine göre çalıştırmayan apartmanlar çok ciddi cezai yaptırım ile karşılaşmakta bu ise kat maliklerinin birbirlerini suçlamasına neden olmaktadır.

Şirketimiz kanun hükümleri çerçevesinde Görevli ile Apartmanınız arasında köprü olarak en az zararla ve mali külfet ile kurtulmanızı hedeflemiştir.

Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği mesleki konusunda 10 yılı aşkın tecrübemiz ile Rezidansların kullandıkları şeffaf ve güvenilir muhasebe otomasyonu E-YÖNETİCİ ilk kurulduğu günden sizlerin hizmetinize açılmıştır.

E-YÖNETİCİ sistemi ile tüm apartmandaki kat maliklerinin borç-alacak, iletişim bilgileri bir yana apartman genelindeki ortaya çıkan arızaların çözülme aşamalarını izleyebileceksiniz.

Bireysel yöneticilerin aşamadıkları tüm sorunlarda mesai saatleri içerisinde ÜCRETSİZ olarak destek veren firmamız kendi hizmet standartını oluşturmayı hedef edinmiştir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+905307311830
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletMersin
Mesafe: 675 km
AdresMenderes Mahallesi, 35435. Sk. No:28, 33340 Mezitli Mersin, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.