+90 216 370 01 87

Mimar Sinan Cad. No: 8/A-B-C Maltepe İstanbulMaltepe merkezde 3 katta toplam 750 metrekare kullanım alanı, 17 konusunda uzman diş hekimi, 15 hemşire, 12 tedavi ünitesi ile tüm branşlarda hizmetinizdeyiz.

İmplant nedir?

Ağzınızda diş eksiklerini tamamlamak için implant tedavisi uygulamasına başvurabilirsiniz. Titanyumdan yapılan vidaların diş boşluklarına yerleştirilmesi ve bu vidaların çeneye oturmasından sonra protez dişlerin vidalara takılması, implant tedavisi olarak adlandırılıyor. Dişlerinizin eksikliğinden dolayı yaşamış olduğunuz sorunlar implant tedavisi sayesinde ortadan kalkacaktır.

İmplant tedavisi ne kadar sürer?

Diş boşluklarına takılan vidaların çeneye tutunması 3 ay gibi sürmektedir. Bu nedenle tedavi süreci 3 ay sürebilmektedir. Bu sürenin sonunda ise protez dişler yerleştirilerek tedavi tamamlanmaktadır. Tedavi esnasında herhangi bir ağrı yaşanmamaktadır. Vidaların takılmasından sonra biraz ağrı yaşanabilir. Ağrı kesici kullanarak bu ağrının da hissedilmemesi mümkündür. İmplant tedavisi fiyatları İstanbul takılacak diş sayısına göre değişebilmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 370 01 87
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 16 km
AdresMimar Sinan Cad. No: 8/A-B-C Maltepe İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.