Keratin Eczanesi & İntense Keratin

Keratin Eczanesi & İntense Keratin

Muzaffer Türkeş Mahallesi, Isparta Merkez/Isparta
697 görüntüleme

İntense Keratin – Miracle Of The Nature

Keratin eczanesi muhteşem Anadolu topraklarının yetiştirdiği eşsiz bitkilerin, en özel harmanların dan oluşan organik kozmetik ürünlerinin güvenilir markasıdır. Doğallığın verdiği saflığı ve temizliği, güneyde toros dağlarında, kuzeyde yüksek yaylalardan derledik. Tüm Anadolu’nun coğrafyasında, asırlardır el değmemiş doğal ortamlarında yetişen bitki özleri ve yağlarını insan vücudunun yenilenmesine ve doğal güzelliğine adadık. Bol oksijen ve doğal kaynak suları ile kendi doğal ortamlarında yetişen organik bitkileri her aşamasını özenle takip ederek muhteşem ürünlere dönüştürdük. Doğal olmayan hiçbir katkı kullanmadan üretilen kozmetik saç bakım ürünlerimiz, zorlu şehir hayatına direnen saçlarınızı yeniden doğal güzelliğine kavuşturmayı hedeflemektedir.
Organik olabilmek sadece bitkisel olmak demek değildir. Organik yetiştirme ilkelerine bağlı kalınarak yetiştirilen bitki özlerinden ve yağlarından üretilmiş olmak esastır. Tüm ürünlerimiz en ufak bir kuşkuya yer bırakmayacak derecede uluslararası sertifika kuruluşları tarafından belgelenmiş ürünlerdir. Bu belgelerin alınabilmesi için ürünlerin doğal ortamlarında yetişmesi, üretim takviminin kontrol edilerek sürecin sağlıklı yürütülmesi, üretim yapılan kaynak ve ekibin yeterliliği önem taşımaktadır. Tüm bu şartlara haiz ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına sahiptir. Her sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de az miktarlarda doğal maddelere, sağlıksız katkılar ekleyerek tüketiciyi yanıltan kozmetik ürünler vardır. Güzel kokular ve alımlı ambalajlama arkasına saklanan ürünlerden uzak durulmalıdır. Keratin eczanesi olarak hedeflerimiz gerçek saf ve doğal sac bakımını ürünlerimiz vasıtası ile sizlere sunmaktır.

Keratin eczanesi olarak vizyonumuz tabiattaki saklı kalmış doğallığı insan yaşamının hizmetine sunmak için çalışmaktır. Gittikçe doğallıktan uzak yaşamların pençesine düşen gelecek neslimizi sürdürülebilir doğal yaşama hazırlamaktır. Bu bizim en önemli misyonumuzdur. Tabiat tüm güzellikleri içinde barındıran büyük bir bahçedir. Ürünlerimiz en modern laboratuvarlarda en yetkin uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Organik bitki özlerinden ve yağlarından oluşan tüm ürünlerimiz, tabiatın tüm doğallığını yaşamanız için oluşturulmaktadır. Organik yaşam alışkanlıkları gelecek nesillerin kaliteli yaşam standartlarına açılan kapıdır. Tüm enerjimizle sizler için doğallığı ve saflığı temin etmeye devam edeceğiz.

* Tüm ürünlerimizin laboratuvar testleri Cosming Laboratuvar Bilgi Yönetim Eğitim Danışmanlık Koz.San. Ve Tic. Ltd Şti. tarafından yapılmıştır.

* Tüm ürünlerimiz ilgili bakanlıklara ürün bildirimleri yapılmış olup Kozmetik Yönetmeliğine göre üretim ve satışları sağlanmaktadır.

* Ürünlerimiz asla hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Detaylı bilgi için www.cosminglab.com veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.