Interstate Danışmanlık Ltd.
tren

Interstate Danışmanlık Ltd.

Block 2 H Cl, Festac Town, Lagos, Nijerya

Interstate Danışmanlık Ltd (RC:987779)

Nijerya, 200 milyon nüfusu ve zengin petrol ve maden yatakları ile Afrika’nın en büyük ekonomisine sahip bir ülke. Petrol ülkesi olduğu için çok zengin, ancak ülkede üretim çok az. Bu durum, üretim kapasitesi yüksek olan Türkiye için oldukça önemli ve kaçırılmaması gereken bir fırsat. Interstate Danışmanlık Ltd, Nijerya’da resmi olarak kurulmuş ve Türkiye ile Nijerya arasında köprü kurmayı hedefleyen bir danışmanlık firmasıdır. Nijerya’da yatırım yapmak isteyen Türk firmalarına danışmanlık hizmeti veriyor, ürünlerini satabilmeleri için pazar araştırmaları yapıyor, fizibilite raporları hazırlıyoruz.

Ayrıca, Türkiye’deki firmalara, Türkiye Cumhuriyeti’nin sağladığı devlet destekleri konusunda bilgilendirip, hangi kurumdan nasıl destek alabileceklerini öğretiyoruz. Ticaret Bakanlığı’ndan yurtdışında satış amaçlı pazarlama giderlerinin %60-70’ini karşılamaktadır. Ayrıca, KOSGEB’den destek alabilmeleri için projeler hazırlıyoruz. KOSGEB, uluslararasılaşma ve yurtdışı pazar araştırma desteği olarak KOBİlere %75’e kadar destek sağlamaktadır.

Detayları görüşmek için arayabilirsiniz.

Not: Öncelikli olarak yatırımcı arıyoruz ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Danışmanlık hizmeti almanız durumunda ürünlerinizin pazarlamasına yardımcı olabiliriz ancak bunu komisyonculuk şeklinde algılamayınız. Komisyoncu olarak çalışmıyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz. Lütfen komisyonculuk için, “bize müşteri bulun” diye aramayın, birlikte iş birliği yapmak amacıyla ve bazı maliyetleri göze alarak bizimle irtibata geçin. Sizin ürünlerinizin pazarlama maliyetini biz neden üstlenelim? Türkiye Cumhuriyeti’nin ihracat yapmak isteyen firmalara sunduğu birçok destek var. Bu destekler hakkında bilgi verebilir, size uygun bir proje oluşturup desteklere başvuru yapabiliriz. Yurtdışında danışmanlık hizmeti almak da devlet desteği kapsamındadır. Devlet desteklerini daha ayrıntılı görüşmek isterseniz, bize ulaşın.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.