Intexima Dış Ticaret A.Ş.

Intexima Dış Ticaret A.Ş.

Dumlupınar, Yumurtacı Abdi Bey Cd. no:15, 34720 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

INTEXIMA ; farklı sektörlerde 20 yılı aşkın süre dış ticaret , gümrük ve lojistik deneyimine sahip olan iki tamamlayıcı yapının bir araya gelmesi ile kuruldu. Uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, deneyimli ekibimiz, mevzuata hakimiyetimiz , pazar ve ürün bilgimiz, hedeflerimize olan yolculuğumuzu keyifli , güvenilir hale getirirken paydaşlarımızla birlikte verimli ticaret yapmamızı sağlıyor.

Uluslararası platformda ihracat ve ithalat alanında sahip olduğu geniş veritabanı sayesinde yeni alıcı bulma , yeni tedarikçilere ulaşma konusunda hızlı , güvenilir ve sürekliliği olan bir ticaret anlayışı ile çalışır. Ana iş kollarından biri olan İhracat konusunda kalite odağıyla üretilmiş yerli ürünlerin toptan alımını yaparak yurtdışı pazarlara açılmasını sağlar. Yurtdışındaki tüm sektörlerde sahip olduğu geniş müşteri ağı sayesinde ürünlerinizi satın alarak yurtdışına ihraç eder.

Türkiye’den Almanya, Avusturya, Hollanda , Belçika, Fransa, gibi Avrupa ülkelerine mal alımı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.