İşit-Sen İşitme Cihazları | Konya

İşit-Sen İşitme Cihazları | Konya

Ferhuniye Mh., Hastane Caddesi 25-27, 42000 Konya/Konya, Türkei
1,000 görüntüleme

İŞİT-SEN; işitme cihazları satış pazarlama ve odyoloji konusunda faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

2005 Yılında Konya’da faaliyete başlayan İşit-Sen İşitme Cihazları Merkezi, çok sayıda cihaz bayiliğini de elinde bulundurmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

İŞİT-SEN İşitme Cihazları Merkezi;

Oticon İşitme Cihazları, Bernafon İşitme Cihazları, Beltone İşitme Cihazları, Earnet İşitme Cihazları, Helix İşitme Cihazları, Audibel İşitme Cihazlarının satışının yanında işitme cihazları yardımcı ekipmanların da pazarlamasını yapmaktadır.

Firmamız satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden müşteriye özgü çözümler üreterek, faaliyetimize devam etmekteyiz.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.