Ferhuniye Mh., Hastane Caddesi 25-27, 42000 Konya/Konya, TürkeiİŞİT-SEN; işitme cihazları satış pazarlama ve odyoloji konusunda faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden Firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

2005 Yılında Konya’da faaliyete başlayan İşit-Sen İşitme Cihazları Merkezi, çok sayıda cihaz bayiliğini de elinde bulundurmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

İŞİT-SEN İşitme Cihazları Merkezi;

Oticon İşitme Cihazları, Bernafon İşitme Cihazları, Beltone İşitme Cihazları, Earnet İşitme Cihazları, Helix İşitme Cihazları, Audibel İşitme Cihazlarının satışının yanında işitme cihazları yardımcı ekipmanların da pazarlamasını yapmaktadır.

Firmamız satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden müşteriye özgü çözümler üreterek, faaliyetimize devam etmekteyiz.Web Site URLZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 461 km
AdresFerhuniye Mh., Hastane Caddesi 25-27, 42000 Konya/Konya, Türkei
Sektör,
Anahtar Kelimeler 
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.