işsever kids anaokulu kreş

Adnan Kahveci Bulvari No:15 Seyhan / ADANA

İşsever Kids Anaokulu 2002 yılında Yeşim İŞSEVER ve Mehmet İŞSEVER tarafından ADANA İller bankası Adnan Kahveci Bulvarı No:15’ te hizmetinize başlamıştır.
Okulumuz, kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde, deneyimli öğretmen kadrosu, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ve kariyeri bakımından, güçlü ve kalıcı bir yer edinmiş ve çocuklarınıza aramayacağı bir sevgi vermiştir.

Sunduğumuz hizmetler, işimizdeki özen, okulumuzun güvenilirliğinin en önemli göstergeleridir. Bununla birlikte, okulumuz oluşturan öğretmen yapımız, etkinliğimizin ve sürekliliğimizin güvencesidir.

Okulumuz, velilerinin çıkarını her şeyin önünde tutmakta, öğrencilerine en iyiyi, en uygun koşullarla vermeyi amaçlamakta ve onların gelişmelerinden sürekli olarak haberdar edilmelerini sağlamaktadır. Bu amaçla, öğrencilerimize okul öncesi eğitimi en iyi şekilde vermekteyiz.

Veli memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve eğitim politikamızı bunu göre oluşturmaktayız. İşşever kids anaokulu olarak en uygun hizmeti vermeyi her zaman devam ettireceğiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle