+90 212 5430757

Şirinevler Mahallesi, Kocasinan Caddesi, Bahçelievler/İstanbulFirmamız bünyesinde, Masa kiralama çatısı altında kiralanan bistro kokteyl masaları çeşitli etkinliklerinizde giydirmeli olarak kullanılmaktadır.

Günlük verilen hizmetlerimizde kiralama süreleri yirmi dört saat olmakla birlikte farklı konseptler ve renkler mevcuttur. Şirket bistro masa hizmetlerini uzun yıllardır yapmakta, böylece ürün estetiği konusunda kendisini oldukça geliştirmiştir.

Standartlarını her geçen yıl ürün kiralama sektöründe oldukça yükselten şirket, yapılacak olan tüm organizasyonlarınız da yedi gün yirmi dört saat telefon ve çevrim içi hizmet desteği vermektedir.

Resmi bir ünvana sahip olan bizler müşterilerimize en estetik ve kusursuz hizmeti sağlamak adına her geçen gün bistro masa modelleri alanında farklı konseptler üretiyoruz. Yapılan çalışmalar doğrultusunda zamana ayak uydurmayı başaran şirketimiz sizlerin de bistro masa kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyacaktır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 5430757
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 11 km
AdresŞirinevler Mahallesi, Kocasinan Caddesi, Bahçelievler/İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.