İstanbul İğneli Epilasyon by Gökçe

İstanbul İğneli Epilasyon by Gökçe

Meşrutiyet, Rumeli Cd. No:8, 34363 Şişli/İstanbul, Türkiye

Kliniğimizde İğneli epilasyon, cilt bakımı, cilt yenileme yöntemleri, anti-aging işlemler, kalıcı makyaj işlemlerini kişiye özel olarak hazırladığımız protokoller ile uygulamaktayız. Bizi tercih eden danışanlarımızın cilt sağlıklarına fazlasıyla değer veriyor ve 17 yıllık deneyimimizle özellikle iğneli epilasyon uygulamasını memnuniyet garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

2005 yılından başlayarak iğneli epilasyon başta olmak üzere güzellik & bakım alanındaki her konuda danışanlarımıza daha sağlıklı, daha estetik, daha güzel ve daha istedikleri gibi görünmeleri için 1000lerce uygulama ve işlem yaptık. Bu uygulamalarımızı bugün de daha deneyimli şekilde devam ettiriyoruz. İstanbul Nişantaşı’ndaki kliniğimizde hafta içi ve hafta sonu yüze iğneli epilasyon, bacak iğneli epilasyon, göbek iğneli epilasyon, dudak üstü iğneli epilasyon, koltuk altı iğneli epilasyon, kaş ortası iğneli epilasyon, kaş üstü iğneli epilasyon, çene kıllarına iğneli epilasyon uygulamaları yapmaktayız. Kliğinimizde iğneli epilasyon dışında talep edildiği takdirde akne tedavisi, bölgesel incelme, anti-aging, dermapen ile cilt bakımı ve kalıcı kaş makyajı, kalıcı dudak makyajı gibi uygulamaları sunmaktayız.

Web sitemiz üzerinde iğneli epilasyon uygulamaları öncesi ve sonrası hakkında bilgi sahibi olmanız gereken yazılar paylaşıyoruz. Uygulama esnasında ve elde ettiğimiz sonuç ile ilgili görsel ve videoları da gizliliğe önem vererek web sitemizde örnek teşkil etmesi bakımından paylaşıyoruz. Uygulamaya başlamadan önce bize iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşmanız durumunda ücretsiz konsültasyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.