İstanbul Silvana Villaları | Reportage Türkiye

İstanbul Silvana Villaları | Reportage Türkiye

Esentepe Mah. Büyükdere Cd, Esentepe, Tekfen Tower No: 209 D:Kat 8, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye
181 görüntüleme

Silvana İstanbul, İstanbul’un en büyük halka açık botanik bahçesi olan Millet Bahçesi’ne, alışveriş merkezleri, restoranlar ve kültürel simge yapılar gibi şehrin en gözde cazibe merkezlerinin çoğuna yakın olarak konumlanıyor. Tamamen doğanın içinde yer alan konumuyla muazzam bir atmosferde olduğunu söyleyebiliriz.

Müstakil bir yaşam sunduğumuz projemiz ulaşım kolaylığıyla yine şehre oldukça yakın konumda bulunuyor. Projenin yer aldığı bölgede Taksim, Beşiktaş ve Mecidiyeköy’e bağlayan metro hattının yanı sıra toplu ve özel ulaşım hatları, İstanbul Havalimanı, Marmaray ve birbirine bağlı tramvay hatları gibi geniş bir ulaşım ağı bulunuyor.

Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip Bahçeşehir, yüksek prim potansiyelinin yanı sıra seçkin bir nüfusa sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Modernliği, jeolojik altyapısının uygun olmasıyla Bahçeşehir, hem yerli hem yabancı yatırımcılar için en cazip bölgelerden biri olarak öne çıkıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır, Fas ve Belarus’ta gayrimenkul geliştirme faaliyetlerinde bulunan Reportage, globaldeki deneyiminden aldığı güç sayesinde kendi mimari model ve iş planıyla Reportage Türkiye adıyla Türkiye’ye giriş yaptı ve kendi konseptini getirdi. Gayrimenkul geliştirme alanında dünyadaki öncüler arasında olan markamızın amacı, müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkararak sürdürülebilirlik sağlamaktır.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.