+90 537 794 0304

Hürriyet Mh., Orhan Ayhan Park İçi Yolu, 34510 Bahçelievler/İstanbul İli, Türkiye


10437785_1465255060403517_5335134270538657227_n.jpg

Stor Perde Yıkama

İstanbul stor perde yıkama firması İstanbul genelinde güvenilir stor perde yıkama alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli istanbul halkına hizmet vermektedir.

Stor perde yıkama çok hassas olunması gereken bir yıkama işlemi olması nedeniyle stor perde yıkama işinin uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir. Hassas bir stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde stor perde veya zebra perde mekanizmallarının zarar görmeleri halinde perdeler kllanılamaz hale gelebilir.

İstanbul’da stor perde yıkama firmaları denince akla ilk gelen İstanbul Stor Perde Yıkama firmamız son teknoloji ürünü stor perde yıkama makinaları ile insan sağlığına zararsız stor perde yıkama deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiç bir tölarans tanımamaktadır.

Geçtiğimiz sezonda istanbul’un en iyi stor perde yıkayan firması olmanın da haklı grurunu yaşamaktadır. Bunun için stor perde yıkama konusunda, stor perde yıkama fiyatları açısından da İstanbul Stor Perde Yıkama firması gerekli tüm ekonomik altyapı zemnini oluşturmuş ve en uygun yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır.

İstanbul Bahçelievler, Bahçeşehir, Bagcilar, Güngören, Bakırköy, Başakşehir, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt ve Esenler ilçelerimizde uzman personellerimizle stor perdeleriniz itina ile yıkanmakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak yerine takılmaktadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 537 794 0304
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 12 km
AdresHürriyet Mh., Orhan Ayhan Park İçi Yolu, 34510 Bahçelievler/İstanbul İli, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.