İstanbul Vip Transfer
trende

İstanbul Vip Transfer

Firuzağa, Boğazkesen Cd. No:50, 34425 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

20 Yıllık deneyimimiz ile sizlere uygun fiyatlarla konforlu şehirlerarası ve şehir içi ulaşımlarınızda, 7/24 güvenilir birçok dili bilen müşteri temsilcilerimiz ile İstanbul VİP Transfer hizmeti sağlamaktayız.
HAKKIMIZDA

7/24 Transfer Hizmetlerimiz
Havalimanı transferden şehirlerarası transfer seçeneklerine kadar farklı özelliklerde sunulabilen, transfer aracı kullanan şoförün de ileri sürüş eğitimi almış kişilerden seçilmesi hizmet kalitesini artırır.
VIP transfer hizmeti denilince ilk akla gelen profesyonel transfer şirketedir. Müşterilerimizin beklentilerine, taleplerine ve ihtiyaçlarına göre Vip servis sağlayan İstanbul Vip Transfer şirketimiz belirtilen adrese belirtilen süre içinde siz müşterilerimizi ulaştırmaya özen göstermektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer
Sabiha Gökçen Transfer
Şehirler Arası VIP Transfer
Şoförlü Araç Kiralama
VIP Protokol ve Seçim Aracı
İstanbul – Bursa Arası Transfer
İstanbul – Sakarya – Sapanca Transfer
İstanbul Günlük Turlar
İstanbul Bodrum Transfer
Antalya Transfer Hizmeti

En Çok Talep Edilen Havalimanı Vip Transfer Hizmetleri
İstanbul Havalimanı
Güvenli ve lüks VIP araç modellerimiz, güler yüzlü personelimiz ve en uygun ücretlerimiz ile sizlere İstanbul Yeni Havalimanı transfer ulaşımı seçenekleri sunmaktayız.

Sabiha Gökçen Havalimanı
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan farklı bölgelere ulaşım için uygun bagaj hacmine sahip, ileri sürüş eğitimi almış personeller ile 7/24 sizlere VIP otel transfer hizmetleri.

Antalya Havalimanı
Sağlık turizmi, iş gezileri, kültürel geziler, tarihi mekan gezileri ve resmi ziyaretleriz gibi durumlarda VIP araçlarla Antalya VIP Transfer Havalimanı hizmeti sağlanmaktayız.

Neden İstanbul Vip Transfer
Güvenli
Tüm şoförlerimizin ileri sürüş eğitimi almış olması sizin daha güvenilir ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlar.
7/24 Transfer Hizmetleri
Transfer hizmeti ticari taksi, araç kiralama ya da toplu ulaşım gibi ulaşım hizmetlerinizde sizlere7/24 transfer hizmeti sunuyoruz
20 Yıllık Deneyim
20 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimizin beklentilerine, taleplerine ve ihtiyaçlarına göre VIP servisi sağlıyoruz.
,Müşteri Temsilcilerimiz
İstanbul VIP transfer şirketimizde Rusça, İngilizce başta olmak üzere ana dili gibi konuşan tercümanlarımız bulunmaktadır.

Vip Transfer Hakkında Sıkça sorulan sorular
Vip Transfer Nedir?
Vip transfer, özel bir ulaşım hizmetidir. Kişiye özel olarak sunulan vipis transfer hizmeti, müşterinin beklentileri ve ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Müşteri, transfer için tarih ve saat belirtir ve kişiye özel VIP araç, belirtilen tarih ve saatte müşteriyi alarak varış konumuna ulaştırır.
Özel şoförle sunulan hizmet, ticari taksi, şehirlerarası Vip taşımacılık, yada toplu ulaşım gibi ulaşım hizmetlerinden daha hızlı daha lüksü daha rahat ve daha konforlu ulaşım sağlar.
Vipistransfer , 7/24 transfer konsepti ile sunulur. VIP araba, üç ila dokuz kişilik olabilir. Transferlerde VIP lüks otomobil, VIP minivan ya da VIP minibüs gibi araçlar ideal seçeneklerdir.

VIP Araç İle VIP Transfer Nedir?
VIP araç, Vip hizmet almak isteyen kişiler ya da gruplar için özel olarak dizayn edilir. Vip minibüs, 5 ila 8 kişilik gruplar için ideal bir araçtır. Bir veya iki kişilik VIP transfer için kişiye özel, lüks Vip araba tercih edilebilir. Havaalanı transfer ve otel transfer gibi hizmetlerde kullanılan VIP araç, özel şoförlü bir taşımacılık hizmetidir.
Transfer aracı; tatil oteli, iş gezisi ve kamp gibi konumlara ulaşım için kullanılabilir. Ankara transfer ya da Antalya transfer hizmetlerinde yaygın olarak tercih edilen vipis servis için deneyimli şoförler gerekir.

Havalimanı Transfer Hizmetleri Nedir?
Ulusal ya da uluslararası havaalanlarından farklı konumlara VIP havalimanı transfer hizmetleri yaygındır. Özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği havalimanı transfer İstanbul gibi metropol kentlerde ihtiyaç duyulan bir hizmettir.
Şirketimiz, Türkiye transfer, şehirlerarası ve havaalanı transfer hizmetlerinde profesyonel destek sağlıyor. Özel şoförlü Vip araba ya da Vip minibüs, 7/24 vipistransfer için her türlü havaalanı transfer talebini karşılıyor.

VIP Transfer Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
Farklı ülkelerden ya da kentlerden gelen yerli ve yabancı turistler veya müşteriler için 7/24 transfer yapılabilmelidir.
Vip araç ya da VIP minibüs, yeni model araçlardan oluşmalıdır. Araçların periyodik bakımları yapılmış olmalıdır.
Ankara transfer, Antalya transfer ya da İstanbul Bodrum transfer gibi hizmetlerde farklı VIP araba modellerinde seçenekler sunulabilmelidir.
Vipistransfer hizmeti veren VIP servisi kullanan şoför, sürüş eğitimi almış olmalıdır.
İstanbul Bodrum transfer, Ankara transfer ve Antalya transfer gibi uzun mesafeli VIP transfer hizmetlerinde şoförlerin uykusunu almış ve dinlenmiş olmasına dikkat edilmelidir.
7/24 transfer hizmeti sunan şoförler, trafik kurallarına harfiyen uymalıdır.
VIP servis hizmeti veren ekip, müşteri odaklı ve güler yüzlü olmalı; güzergahı veya varış konumunu iyi bilmelidir.
Havalimanı transfer İstanbul ya da İstanbul Bodrum transfer gibi VIP servis için kullanılan araçlarda internet ve şarj ünitesi gibi müşterilerin ihtiyaç duyacağı ekipmanlar hazır bulundurulmalıdır.
Transfer aracında iklim şartlarına göre yeterli özelliklerde iklimlendirme sistemleri bulunmalıdır.
VIP arabada; müzik, radyo ve televizyon gibi multimedya donanımları bulunmalıdır.
VIP minibüs gibi transfer aracı olarak kullanılan VIP arabanın kapasitesi, bavul ve valiz gibi eşyaların taşınmasına olanak sağlayacak boyutlarda olmalıdır.
VIP transfer hizmeti sırasında müşterinin talep ettiği saat aralıklarında adrese ulaşmaya özen gösterilmelidir.
İstanbul VIP transfer şirketimiz , yukarıda sayılan koşullara uygun olarak 7/24 transfer hizmet sağlamaktadır. Havaalanı transfer başta olmak üzere otel transferden gezi transferlerine kadar her aşamada güler yüzlü, kaliteli ve kaliteli vipistransfer hizmeti için özen göstermekteyiz.

VIP Transfer Fiyatlarınız Nelerdir?
VİP transfer fiyatları, farklı faktörlere göre değişebilmektedir. Örneğin; Ankara transfer ile Antalya transfer arasında mesafelerden dolayı transfer ücreti farklılıkları oluşacaktır.
Ayrıca, Havalimanı transfer İstanbul fiyatları ile İstanbul Bodrum transfer fiyatları aynı değildir. İstanbul transfer hizmeti gibi lüks ulaşım fiyatlarında öncelik kriter, ulaşım sağlanacak mesafedir. VIP yolcuların farklı talepleri de VIP servis ücretlerini etkiler. Şirketimiz taleplerinize göre her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Transfer Hizmetinde Neden İstanbul VIP Transfer?
İstanbul vipistransfer hizmeti için alanında uzman bir ekiple sizlere hizmet vermektedir. VIP yolcuların taleplerine göre en kısa sürede en uygun fiyata 7/24 transfer hizmetleri sağlanmaktadır.
Ankara transfer fiyatları nedir? Antalya transfer ne kadar sürer? Havalimanı transfer İstanbul ve çevre iller için nasıl bir hizmet sunuluyor? VIP Transfer aracı hangi özelliklerdedir ve müşteriler için hangi konforu sunar? VIP servis için gerekli hizmetler esnek midir? İstanbul Bodrum transfer için ne yapmak gerekir?
Bu soruların cevapları ve daha fazlası için hizmetinden faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için firmamızın deneyimli ekibi ile irtibata geçin!

Daha fazla bilgi için 7/24 Whatsapp hatlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
0553 937 17 20
vipistransfer@gmail.com


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.