+90 262 3235513

Alikahya Fatih Mh., Seymen Caddesi (Mithatpaşa Cd.) 21-27, 41010 İzmit/Kocaeli İli, Türkiye2009 Tarihinde ARS İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti, olarak faaliyetine başlayan firmamız emin adımlarla ilerleyerek, üç farklı firmayı bünyesine katarak Dayanak Grup adını almıştır.

Parlak geçen ticari yaşamında 12 Ocak 2010 tarihinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı izni ile kurulan, Türkiye’nin ilk üç OSGB firmasından biri olmuştur.
Halen faaliyette bulunan Dayanak OSGB ile iş sağlığı ve Güvenliği hizmetleri verilmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti ilke edinen firmamız www.isvitrin.com adresi üzerinden iş güvenliği malzemeleri ve kişisel koruyucu ekipmanları satışı gerçekleştirmektedir.
Güvenilir insana saygılı dürüst ticareti ilke edinen firmamız, müşterilerimize en doğru ürünü, en ucuz fiyat ile buluşturmayı hedeflemiştir. Gerekli eğitim ve danışmanlık hizmelerini (satış öncesi tespit ve risk analizleri) donanımlı ekibimizce sağlamayı taahhüt etmektedir.
Hedefimize ulaşmak için siz değerli müşterilerimizin istek, şikayet ve önerilerinizi bekliyoruz.
Sağlıklı işler dileriz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 262 3235513
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKocaeli
Mesafe: 88 km
AdresAlikahya Fatih Mh., Seymen Caddesi (Mithatpaşa Cd.) 21-27, 41010 İzmit/Kocaeli İli, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler               
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.