Jet Stor Perde Yıkama

Jet Stor Perde Yıkama

M. Şevket Paşa, Gürbüz Sokağı No:1, 34384 Şişli/İstanbul, Turkey
699 görüntüleme

Stor Perde Yıkama İstanbul Firması Güvenilir Perde Yıkamanın Adresi
Stor Perde Yıkama ve Temizliği Bizim İşimiz

Stor perde yıkama İstanbul ve diğer illerimizin genelinde yeni bir temizleme hizmeti olup, henüz gelişmekte olan bir perde yıkama sektörüne dönüşmüş durumdadır. İstanbul stor perde yıkama firmaları daha önceleri halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri verirken stor perdelerin evlerimizi girmesiyle birlikte hayatımızda evimizi veya iş yerlerimizi süsleyen aksesuar harici olmaktan çıkarak zaruri ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sayede hem perde üreten firmalar hem de tüketiciler kendilerini yeni bir konsepte buldular. Doğal olarak bu tür ihtiyaçların ardından farklı ihtiyaçlarında açığa çıkması kaçınılmaz oldu. Mesela stor perde hayatımıza girdikten sonra bunların yıkanması temizlenmesi monte edilmesi gibi. Stor perde yıkama işleminden önce stor perdenin tarihi ve gelişmi hakkında biraz bilgi sahibi olmakta fayda var. Stor perdeler yapısı itibari ile kullanımı ve oluşabilecek hatalarda tamiri kolay ve temiz kullanıldığı takdirde ömürleri uzun olan perdelerdir. Çok temiz kullanıldığında veya düzenli bir şekilde temizleme ve yıkama yapıldığında 10 yıla kadar kullanılabilmektedir.

İstanbul’un dört bir tarafında hem Anadolu Yakası hemde Avrupa Yakası genelinde stor perde yıkama hizmeti veriyoruz. Daha önceleri büro ya da ofislerde kullanılan stor perdeler zamanla evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Evlerde kullanıldıktan sonra çeşit ve kullanılan malzeme alanında giderek çoğalmış ve günümüzde her türlü ebet ve modellere rastlamak mümkündür. Günümüzde perdeler; stor perde, zebra perde, kruvaze perde, japon perde ve tül perde olmak üzere birkaç çeşitleri mevcuttur. Stor perdelerde çok fazla kumaş ve renk seçeneği mevcuttur. Stor perde kumaşları içerisinde sertleştirici madde olan apre vardır. Apre perde kumaşının akrilik pvc bir madde sayesinde kaplanması işlemidir. Apre ile kaplanan perde kumaşı rulo üzerine sarılırken sağa sola kayması önlenmiş olur. Bildiğiniz gibi stor perdeler rulo ve mekanizmadan oluşan aparatlı perdelerdir. Kullanımı sırasında mekanizmeler ve aparatlar sayesinde stor perdeler ileri ya da geri olarak sarılırlar. Şu anda satılan stor perdeler belirli bir standart ölçülerde satılmaktadırlar. Büyük marketlerde bulunabileceği gibi perde satışı yapan firmalarda renk ve kumaş çeşidiyle seçenek daha fazladır. Gelelim asıl meselemize. Stor perde nasıl yıkanır? Veya stor perde nasıl temizlenir? Bizi ilgilendiren en önemli konular tabii ki bunlardır.

Stor perde yıkama sektöründe en son teknoloji ürünleriyle bu hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinde stor perdelerinizi itina ile yıkmakta ve temizlemektedir. Ücretsiz servis ağımızla yılan her günü dört mevsim sizli hizmet sunan firmamız, stor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinize bulunan her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış durumdadır…

Perde yıkama konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla yıllardan beri hizmet veren Jet Stor Perde Yıkama Firması stor perde yıkama, zebra perde yıkama, kruvaze perde yıkama, japon perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama ve kadife perde yıkama konusunda kaliteli ve güvenilir bir şekilde perdeleriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl yıkanıp temizlenmekte ve sorunsuz olarak adresinize teslim edilmektedir…

Stor perde temizliği hassaslık konusunda diğer perdelere göre ayrı bir önem taşımaktadır. Nedeni ise stor perdeler kumaş ve yapısı gereği farklılık göstermekte ve ayrıca yıkama sırasında çok dikkat gerektirmektedir. Stor perdeler mekanizmalı ya da motorlu perdeler olup kullanılan aparatlar yıkama yada temizlik sırasında özen gösterilmediği taktirde bozulmaya müsait perdelerdir. Bu yüzden dikkatli ve hassa davranılmalıdır.

Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Stor perde temizliği genellikle ev hanımları tarafından yılda iki defa kendileri tarafından ya da stor perde yıkama firmaları tarafından mutlaka yapılmalıdır. Stor perdeler uzun sür temizlenmediği taktirde kirler, lekeler veya uzun süre maruz kaldığı tozlar zamanla stor perdenin kumaşına işler ve süre geçtikçe bu lekelerin ve kirlerin çıkartılması yada temizlenmesi daha da güç hal alır. Bu gibi olumsuzluklara meydan vermemek için stor perde temizliği düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Stor perde nasıl temizlenir? Diyen değerli ev hanımları eğer stor perde temizliği konusunda deneyimleri ve bilgileri yoksa, stor perde temizliği konusunda uzmanlardan yardım almalarını tavsiye ederiz. Çünkü bu sayede stor perdeleri daha temiz ve daha sağlam bir şekilde kalacak, aksi taktirde stor perdeler zamanla kullanılamayacak hale gelebilir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.