+90 312 212 77 14

Mebusevleri Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi no 25/16, 06570 Çankaya AnkaraKalme, Gayrimenkul Değerleme, İmar Barışı Yönetimi ve Yabancılara Gayrimenkul Satışı Konularında Danışmanlık Hizmeti Veren Bir Anonim Şirketidir.

Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme Ve Danışmanlık A.Ş. 2010 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş ve geniş kadrosu ile kısa zamanda Türkiye genelinde yaygın hizmet ağına ulaşmıştır.

Bünyesinde farklı mesleki disiplinlere sahip ve alanlarında tecrübeli uzmanlar ile güçlü ekip çalışması anlayışını benimseyen Kalme Kurumsal, güvenilir adımlarla devamlı olarak hizmet ağını genişletmektedir.

Kalme Kurumsal, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikalı olup, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından gayrimenkul değerleme hizmeti vermek üzere listeye alınmış, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından bankalara değerleme hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiş, İngiltere merkezli Royal Institution of Chartered Surveyors tarafından Avrupa’daki Şirketler listesine kabul edilmiş ve “Regulated by RICS” statüsüne alınmıştır. Amerikan Değerleme Enstitüsü (Appraisal Institute) tarafından en geniş gayrimenkul değerleme yetkisi veren MAI lisansını barındıran ve Türkiye’de REV (Tanınmış Avrupalı Değerlemeci) unvanının sadece kendi bünyesinde yer aldığı Kalme Kurumsal, Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği Derneği ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği üyesidir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 212 77 14
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 347 km
AdresMebusevleri Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi no 25/16, 06570 Çankaya Ankara
Sektör,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.