Karakavak Organizasyon

Karakavak Organizasyon

Karakavak, Güngör Cd. No:74, 44110 Malatya Merkez/Malatya, Türkiye

Karakavak Organizasyon bünyesinde 2007 yılında kurulan; başta Malatya olmak üzere bölgesinde hizmet veren, Osmanlı konseptini yöresel motiflerle birleştirerek, değişen yaşam tarzlarına uygun her türlü organizasyon gecelerini organize eden; dinamik, işini severek ve sürekli geliştiren, alanında yüksek tecrübeye sahip kurumsal bir firmasıyız.

Kurulduğu günden bugüne kadar binlerce organizasyon gerçekleştiren Malatya Karakavak Organizasyon Ekibi olarak; kaliteden ödün vermeyen, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hayal ettiğiniz organizasyonlarınızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.”İlk Önceliğimiz %100 Memnuniyetinizi sağlamak Malatya Karakavak Organizasyon Ailesi olarak en büyük önceliğimizdir.

Siz değerli Misafirlerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli, heyecanlı ve unutulmaz bir gece organize ederek %100 memnuniyetinizi sağlamaktır. ” Organizasyonunuzu A’dan Z’ye Planlıyor ve Yönetiyoruz. Başrolde yer aldığınız bu özel gününüzde, her Ailenin yaşadığı “Neyi, Ne Zaman, Nasıl Yapacağız ? ” sorularınızı aklınızdan kaldırıyor ve organizasyonunuzu başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde planlayıp, yönetmekteyiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.