Karma Metal

Karma Metal

AKÇABURGAZ MAH. 139. SOK. NO:4 ESENYURT/İSTANBUL

2000 yılında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirme hedefiyle üretime başlayan KARMA METAL İMALAT TOPLULUĞU, kaliteli ve hızlı üretiminin yanında sahip olduğu mesleki bilgi ve mesleki etik anlayışı ile birçok sanayi ve toplu konut firmalarının beğenisini kazanarak kısa sürede üst sıralara yükselmiştir.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, üretim hattına her geçen gün modern makina yatırımı yaparak, özel çözüm arayışı içinde olan firmalara kalite odaklı ürünler sunmaktadır.
Müşterilerine CAD/CAM/CAE desteği veren firmamız, üretim öncesinde, istenilen ürünlerin 3D modellerini ve analiz sonuçlarını dijital ortamda müşterilerine sunarak , müşteri beklentilerini bilgisayar ortamında en iyi sonuca yaklaşarak oluşturmaktadır.

Tüm dünyada en güvenilir yapı elamanı olan çeliğin yine en güvenilir metotlarla projelendirilip uygulanması ilkesinden hiçbir zaman ödün vermeyen firmamız aynı titizlikle üretime devam etmektedir. Firmamız toplam 2000 m2 alanda imalat yapmaktadır. Firmamız çelik konstrüksiyon imalatında 300 ton/ay ve sac işleme alanında 80 ton /ay malzeme işleme kapasitesine sahiptir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.