Karmak Çelik Kapı

Karmak Çelik Kapı

Kayseri Osb, Kayseri OSB, 37. Sokak (6. Cd.) 15, 38170 Kayseri, Türkiye

969 yılında makina sanayi sektöründe imalata başlayan KARMAK MAKİNA SANAYİ büyüme ve gelişme yolunda emin adımlarla ilerleyerek araç üstü ekipmanlarda saygın bir kuruluş konumuna gelmiş ve 1989 yılında faaliyet göstermiş olduğu alanlara; metal ticareti, çelik kapı ve iç mekan kapıları imalatını katmıştır. Pazar payını genişletmek ve dünya çapında saygın bir yer edinmek amacıyla Karem Dış Ticaret şirketini kurmuş ve üretiminin %25′ini ihraç etmektedir.

Organize Sanayi Bölgesinde 25,000 m2 ‘lik alan üzerinde 12,000 m2 kapalı alanda yılda 20,000 adet çelik kapı, 30,000 adet iç oda kapısı üretim kapasitesine sahip olup, modern teknoloji ile seri ve standart üretim gerçekleştirmektedir.

KARMAK ÇELİK KAPILARI kalitesini TSE İmalat ve Hizmet Yeterlilik, ISO 9000 ve 1 yıl ürün garantisi ile tescil ettirmiştir. hedefimiz; yurtiçinde edindiğimiz saygınlığı, her geçen gün artan ihracatımızla yurtdışında da sağlamak ve gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak, değişen beklentilere en doğru çözümlerle yanıtlar üretmek, toplam kalite ve uzmanlığa verdiği öneme paralel olarak, bilimsel bakış açısıyla, sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir kuruluş olmaktır.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.