+90 533 6018516

Burç Yolu Caddesi. GAZİANTEPAraçlara tesis edilen Kar Mobil Veri Cihazları, GPS uydularından aldıkları konum bilgilerini ve bağlı sensörlerden gelen sıcaklık ve benzeri telemetrik bilgileri GSM/GPRS şebekesi üzerinden Kar Mobil Kontrol ve İletişim Merkezi’ne aktarırlar. Gelen bilgiler özel yazılımlar sayesinde derlenir ve Kar Mobil sunucuları üzerindeki veri bankasına kaydedilir.

Müşteriler Kar Mobil Araç Takip ve Filo Yönetim Yazılımları sayesinde araçlarını on-line veya geçmişe yönelik olarak izleyebilir, araçlardan gelen bilgileri görebilir, araçların alarm ve programlama özelliklerini değiştirebilirler.

Profosyonel harita kadromuz ile oluşturulmuş tamamı ile sayısal harita üzerinde, araçlarınızı anlık olarak 7/24 takip edebilir, son konumlarını, hızları, geçmişe yönelik durum, hız, alarm vb raporları, durdukları yerleri bölgeleri ve sürelerini görebilir, aracınızın hem güvenliğini sağlayabilir, hem de aracınızın firmanız için verimli kullanılmasını denetleyebilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 533 6018516
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletGaziantep
Mesafe: 842 km
AdresBurç Yolu Caddesi. GAZİANTEP
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.